Rolling Team – STS Chvojkovice 4:3 (2:2)

close Sestava semifinále Final four 2014. zoom_in Úvodní semifinálové klání rozsekla až sedmá minuta. Chvojkovický Böhm zavezl míč do středu hřiště a ranou po zemi překonal Špinku – 0:1. Jenže hned za dvě minuty bylo srovnáno. Na přihrávku T. Kozla si naběhl Jícha, který z blízka nedal Peroutkovi šanci. Rolling Team dokonce ve 12. minutě otočil skóre. T. Kozel tentokrát svou přihrávkou našel úplně volného Skokana, který měl jednoduchou pozici – 2:1. Do šaten se však šlo za vyrovnaného stavu. Druhým gólem v zápase se prosadil Tomáš Böhm.

Jenže hned po čtyřech minutách druhé půle se podruhé v zápase prosadil střelec Rollingu Jícha a jeho tým opět o gól vedl. Začal boj o každý metr hřiště, který Chvojkovicím přinesl kýžené varování. Pět minut před koncem prostřelil Špinku Vácha – 3:3. Velký vzruch přinesla poslední minuta zápasu. Po sražení France v pokutovém území se Chvojkovice dožadovaly penalty, místo toho však přišel brejk a Tomáš Kozel svou střelou rozhodl o osudu zápasu. Rolling Team postoupil do finále!

Branky a nahrávky: 9. Jícha (T. Kozel), 12. Skokan (T. Kozel), 24. Jícha, 40. T. Kozel – 7. Böhm, 15. Böhm (Vácha), 35. Vácha (Franc). Rozhodčí: Mucha – Pařez. ŽK: Seifert, Skokan – Franc, Kocourek. Diváci: 150. Rolling Team: Špinka – T. Kozel, Jícha, Seifert, T. Šváb, Skokan, Wolf, Auer. Chvojkovice: Peroutka – Franc, Böhm, Dostál, Kocourek, Vácha, Čunderlík, Jirásek.

Jump Boys – Green Bar 4:2 (1:1)

close All Stars základní části CD*FL 2013/14. zoom_in Ještě vyrovnanější bitvu přineslo druhé semifinále. Jump Boys přišli před zápasem o dva nejlepší útočníky Schwarze s Vojtíškem, a tak vsadili na kolektivní výkon s dobrou defenzívou. Už ve 4. minutě byl důrazný Slezák, který přetlačil brankáře Výborného a dal na 1:0. Green Bar však o deset minut později srovnal na 1:1. Frejlach si navedl míč před Čižinského a střelou do protipohybu skóroval. Do přestávky už žádná branka nepadal. Green Bar nadále držel balon a snažil se najít skulinu v obranném valu Jump Boys.

Po přestávce se znovu dostali do vedení Jump Boys, kdy se po přihrávce Slezáka prosadil Šourek – 2:1. Odpověď Green Baru přišla hned za minutu. Špičák poslal do lajny Váňu, který křížnou ranou z voleje vyrovnal na 2:2. Jump Boys v dalších minutách držel výborný Čižinský, který se mohl radovat pět minut před koncem, kdy Slezák nabil proti noze Novotného a jeho bodlo zapadlo do Výborného branky – 3:2. V závěrečných minutách zkusil Green Bar power play, ale Pavlík vystihl přihrávku Veselého a poslal míč přes celé hřiště do prázdné brány – 4:2. Jump Boys jsou ve finále!

Branky a nahrávky: 4. Slezák, 28. Šourek (Slezák), 35. Novotný (Slezák), 40. Pavlík – 14. M. Frejlach (Váňa), 29. Váňa (Špičák). ŽK: Zelený (JB). Diváci: 150. Jump Boys: Čižinský – Zelený, Husa, Hylský, Novotný – Pavlík, Slezák, Šourek. Green Bar: T. Výborný – J. Veselý, Špičák, Váňa, M. Frejlach, Pipek, Brudný, M. Votava, Zikmunda.

Program Final four 2014 – pátek17:30 Turnaj starších přípravek: K. Hora, Čáslav, Sedlec, Suchdol
19:00 Zápas o třetí místo: Green Bar – STS Chvojkovice
20:00 Palitchi (Fire show)
20:15 Finále: Jump Boys – Rolling Team

Play off 2014

close Play off 2014. zoom_in

Hráčské statistiky, brankářské statistiky