Dřevo Tvrdík vstoupilo do své další sezony s nováčky v sestavě. Ze zbraslavického fotbalu nazuli sálovky Červeňák, Šupka, Vohnický a Skal. „Valník" konečně vytáhl své eso Jakuba Vančuru a novice Martina Volence ze Sedlce. Právě tato dvojice zařídila Valům poločasové vedení 5:2. Vančura stihl hattrick a Volenec dal dvě branky. Jenže začátek zápasu Restaurace prospala. Dřevo vedlo 2:1 po trefách Červeňáka a Skala.

Ve druhé půli se už žádné drama nekonalo. Brankář Valů Dastych branku nedostal, naopak Vančura přidal další dvě, a když se k tomu přidal i Hvězda, svítilo konečné skóre jednoznačně 8:2 pro Restauraci Na Valech.

Dřevo Tvrdík – Restaurace Na Valech 2:8 (2:5)Branky a nahrávky: 2. Červeňák, 7. Skal – 5. M. Volenec (Hvězda), 9. M. Volenec (Vlach), 10. Vančura, 11. Vančura (M. Volenec), 13. Vančura (M. Volenec), 22. Hvězda (Vančura), 25. Vančura (Dastych), 28. Vančura (Hvězda). Rozhodčí: Zoufalý – Mucha. Bez karet. Dřevo Tvrdík: Pokorný – Hačka, Z. Volenec, Červeňák, Skal, Šupka, Vohnický, Červinka. RnV: Dastych – Ďoubal, Vlach, M. Volenec, Vančura, Hvězda.

Repríza loňského utkání o 3. místo měla od začátku jasný průběh. Jump Boys, které posílil Lukáš Zelený z Freaks, hráli na balonu, zatímco Kantor vyčkával na vlastní polovině a snažil se soupeře zastavit pilnou defenzivou, z níž pak vyrážel do brejků. Ani jeden celek se v prvním poločase neprosadil. Dvě šance Jump Boys lapil brankář Martin Moc.

Na první branku se čekalo až do 22. minuty, kdy ukořistil balon T. Vojtíšek a povedenou přízemní střelou konečně překonal Moce – 1:0. O minutu později vyvezl balon Schwarz a Pavlík pečetil vedení růžových – 2:0. V závěru zápasu se Kantor pokusil o nápor, ale brankář Čižinský si svou první nulu v sezoně vzít nenechal.

Jump Boys – Kantor&Spol. 2:0 (0:0)Branky a nahrávky: 22. Vojtíšek, 23. Pavlík (Schwarz). Rozhodčí: Zoufalý – Mucha. Bez karet. Jump Boys: Čižinský – Zelený, Hylský, Husa, M. Novotný – Pavlík, Schwarz, Vojtíšek. Kantor: M. Moc – Bouma, Blažek, M. Růžička, Sedláček, Fuksa, M. Výborný.

Do sezony vstoupily i týmy VS35,- a STS Chvojkovice. Vicemistr byl v utkání favoritem, ale postrádal Krále, který odešel do N. P. C. Jeho místo zaujal hráč Kutné Hory Milan Vácha. Změny v kádru postihly i VS35,-. V brance se objevil Korejkto, v poli pak dostali šanci novicové Štefl, Čížek a Menšík.

Skóre zápasu otevřel chvojkovický Franc, jenže brankami Hulmana a Černého tým VS35,- výsledek otočil. V 11. minutě to bylo 2:2, kdy Korejtka překonal Kubát. Ovšem do přestávky si „véespětatřicítka" vytvořila dvoubrankový náskok zásluhou Lebedy a Hulmana.

Po přestávce vicemistr znovu vyrovnal, tentokrát na 4:4 po trefách Váchy a France. Jenže mančaft VS35,- ukázal v závěru svou sílu a ujal se potřetí v zápase vedení. Na 5:4 zvyšoval Lebeda a o minutu později se trefil i Menšík. V posledních vteřinách hry ještě stačil výsledek korigovat Böhm, nic to však na prohře Chvojkovic nezměnilo – 6:5.

VS35,- - STS Chvojkovice 6:5 (4:2)Branky a nahrávky: 4. Hulman (Kopecký), 6. Černý (Čížek), 12. Lebeda (R. Menšík), 16. Hulman (R. Menšík), 30. Lebeda (R. Menšík), 31. R. Menšík (Černý) – 3. Franc, 11. Kubát (Franc), 24. Vácha (Franc), 25. Franc, 32. Böhm (Kocourek). Rozhodčí: Zoufalý – Mucha. Bez karet. VS35,-: Korejtko – Hulman, Lebeda, Jakoubek, Thieme, Štefl, Čížek, R. Menšík, Kopecký, Černý, Kratochvíl, Brant. Chvojkovice: Peroutka – Franc, Dostál, Čunderlík, Böhm, Vácha, Jirásek, Kocourek, Kubát.

Vedoucí celek tabulky a loňský mistr nezaváhal ani ve druhém hracím dni. Pro Eso Team šlo o první zápas sezony, ve kterém prezentovalo posilu z Malína – Lukáše Krause. Jenže ofenzivu Rollingu táhne Jan Jícha, který vstřelil úvodní tři branky prvního poločasu. Celkově jich má už osm.

Po přestávce už sice gól nedal, ale trefovali se jeho spoluhráči. Až za stavu 5:0 se prosadilo i Eso. Přihrávku Martina Rezlera ml. zužitkoval Poklop. Rolling Team nakonec zvítězil 7:1 a nadále vede tabulku soutěže.

Eso Team – Rolling Team 1:7 (0:3)Branky a nahrávky: 29. Poklop (M. Rezler ml.) – 2. Jícha (T. Kozel), 9. Jícha (Špinka), 15. Jícha (Seifert), 18. vlastní, 28. Wolf, 30. T. Kozel (Jícha), 31. Wolf (T. Šváb). Rozhodčí: Zoufalý – Mucha. Bez karet. Eso Team: Šnajdr – M. Rezler st., M. Rezler ml., P. Rezler, Bureš, Kraus, Gono, Poklop, Bareš. Rolling Team: Špinka – T. Kozel, Skokan, T. Šváb, Wolf, Jícha, Auer, Seifert.