Akce se zúčastnilo celkem patnáct týmů a vysokou úroveň turnaji opět zajistila skvělá účast řady ligových hráčů. Po skončení všech 38 zápasů si prvenství nakonec vybojovala dvojice ligové Pankráce ve složení Milan Závorka a Jakub Šťastný. Vítězové prohráli pouze jednou, a to když v základní skupině nestačili na tým Překvapení (Stupka, Šoupal). 

Druhé místo překvapivě obsadili hráči Hlavence v sestavě Řehák - Marek, kteří se štěstím proklouzli do čtvrtfinálové osmičky z třetího místa v základní skupině. Medailové umístění zkompletovala dvojice Schneider – Jarolím, která startovala pod názvem Dildo, a prohrála v turnaji pouze jednou v semifinále právě s Hlavencem. 

Zklamaná odcházela z turnaje favorizovaná pardubická dvojice Ešner – Andrýs, které se nepodařilo probojovat do nejlepší osmičky. Cenu pro nejlepšího hráče si z Čáslavi odvezl Jan Havránek z družstva 2x Honza.

Systém turnaje byl pořadateli nastaven do třech základních pětičlenných skupin, ze kterých si nejlepší osmička zajistila postup do vyřazovací části čtvrtfinále.