INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

Jednotlivci do 12 let
1. Sebastien Macháček (SK Valdman´s gym, kickbox)
2. Evelina Popovici (TJ Sparta Kutná Hora, plavání)
3. Patrik Zich (SK Valdman´s gym, kickbox)

4. Adéla Veselá (Fit studio Jitky Brachovcové, sportovní aerobik)
5. Lukáš Martin (SKP Olympia Kutná Hora, atletika)
6. Ema Urbanová (Fit studio Jitky Brachovcové, sportovní aerobik)
7. Natálie Hrabalová (Fit studio Jitky Brachovcové, sportovní aerobik)
8. Adéla Syrová (KTM-twirl team Kutná Hora, twirling)

Jednotlivci do 18 let
1. Štěpánka Neumanová (FBC Kutná Hora, florbal)
2. Josef Kunášek (KH Tour – BH Bikes team, horská kola a cyklokros)
3. Michael Procházka (TJ Sparta Kutná Hora, házená)

4. Petr Zich (SK Valdman´s gym, kickbox)
5. Kamila Janů (KH Tour – BH Bikes team, horská kola, silniční cyklistika a cyklokros)
6. Klára Moravcová (Golem's Gym KH, bikiny fitness)
7. Nikol Morawská (TJ Sparta Kutná Hora, tenis)

Dospělí
1. Tomáš Tvrdík (extrémní překážkové závody, Spartan Race)
2. Lukáš Beneš (Golem's Gym Bodybuilding team KH (kulturistika)
3. Jan Rada (Klub cyklistů Kutná Hora (cyklistika, triatlon)

4. Jiří Dejmal (Fitness Centrum KH, strongman)
5. Bohuslav Bochníček (FBC Kutná Hora, florbal)
6. Petr Richtár (Golem´s gym Kutná Hora, kulturistika)
7. Jiří Zajíc (Club Deportivo KH, běh)
8. Vladimír Vokál (Sokol Kutná Hora, basketbal)

Trenér roku
1. Josef Salák (TJ Sparta Kutná Hora (házená)
2. Gabriela Škarková (Fit studio JB Kutná Hora (walking, jumping, fitbox)
3. Josef Šebeň (Dům děti a mládeže KH (gymnastika)

4. Petr Kratochvíl (Sokol Kutná Hora, basketbal)
5. Miroslav Procházka (Fit studio Jitky Brachovcové, walking, H.I.I.T., funkční trénink)
6. Stanislav Bednář (SK Sršni Kutná Hora, lední hokej)
7. Michaela Palečková (Scarlett Kutná Hora, mažoretky)
8. Petr Richtár (Golem´s gym KH, kulturistika)
9. Ivan Sova (KH Tour - BH Bikes team, mládežnická reprezentace ČR horských kol)
10. Kateřina Ronovská (KTM-twirl team KH, twirling)

TÝMOVÁ OCENĚNÍ

Týmy do 12 let
1. Baby Scarlett Kutná Hora kadetky (Scarlett Kutná Hora (mažoretky)
2. Maxitým Country (Fit studio JB Kutná Hora (sportovní aerobik)
3. Duo Tereza Beranová a Markéta Matoušková (Scarlett Kutná Hora (mažoretky)

4. KTM-twirl team Kutná Hora junior (twirling)

Týmy do 18 let
1. Taneční škola Novákovi Kutná Hora (taneční sport)
2. TJ Sparta Kutná Hora – dorost (tenis)
3. KTM-twirl team Kutná Hora (twirling)

4. Duo Danuše Dobiášová a Kateřina Veverková (Scarlett KH, mažoretky)
5. Dvojice Kateřina Berková a Marie Dvořáčková (Fit Studio Jitky Brachovcové KH, sportovní aerobik)
6. Maxitým Emergency (Fit Studio Jitky Brachovcové KH, sportovní aerobik)
7. Scartlett Kutná Hora - seniorky (mažoretky)

Dospělí
1. Sokol Kutná Hora (basketbal)
2. SK Sršni Kutná Hora (lední hokej)
3. FBC Kutná Hora C (florbal)

4. Sparta Kutná Hora B (fotbal)

OSTATNÍ OCENĚNÍ

Cena starosty
1. Martina Kopecká (Škola Taekwondo ITF Silla Kolín (taekwondo)
2. Daniel Brunclík (X-gym Praha, MMA Poděbrady (K1, MMA)
3. Josef Franc (AK Markéta Praha (plochá dráha)

4. Monika Macková (TJ Kralupy n. V., moderní pětiboj)
5. Tomáš Laube (Box Club Pardubice, box)
6. Libor Vencl (Eleven Mercedes Mitas team, horská kola)
7. Jan Škalda (HC Dukla Praha, házená)
8. Aneta Morysková (USK Praha, skok o tyči)
9. Pavel Zadražil (Czech STRONGMAN Team, strongman)
10. Ondřej Šimůnek (HC Dukla Praha, házená)
11. Jan Laube (Box Club Pardubice, box)
12. Nikola Kuchařová (Florbal Chodov, florbal)

Sportovní hvězda Deníku
1. Jaroslav Vlach (HC Bílí Tygři Liberec (lední hokej)
2. Martin Štěpánek (AMK Hamry nad Sázavou (biketrial)
3. Michal Černý (Judo ZŠ Sadová Čáslav)

4. Štěpán Kacafírek (FK Příbram, fotbal)

Síň slávy
Karla Fialová (kutnohorská cvičitelka)

Handicapovaní – týmy
1. SK Barbora Kutná Hora (stolní tenis)

Handicapovaní – jednotlivci
1. František Hrstka (KH Tour – BH Bikes team (horská kola)
2. Lukáš Hnát (Stáj Rozárka (paradrezura)
3. Matouš Čermák (SK Aproba (plavání)

4. Leoš Lacina (TJ Léčebna Košumberk, boccia)