Banes Florbal Soběslav - FBC Kutná Hora 3:9 (0:3, 1:2, 2:4)

Hostující hráčky navázaly na zlepšené výkony z předchozích zápasů. Dařila se jim kombinace a přechod do útočné fáze. Prolomily své střelecké trápení v sezoně a proměnily většinu vyložených šancí. Holky začínají získávat cit pro hru. Kdy vyrazit do rychlého protiútoku a kdy hru zpomalit, uklidnit situaci, podržet míček a v klidu si vystřídat. „Z naší strany to byl dobrý zápas,“ napsal na klubový web Tomáš Reinert.

Branky KH: 13. Drahokoupilová (Spěváčková), 16. Tlapáková (Dubská M.), 19. Moravcová (Labudová), 29. Labudová (Moravcová), 32. Dubská M. (Drahokoupilová), 44. Dubská M., 48. Beranová (Spěváčková), 54. Šimůnková (Beranová), 60. Dubská  M. (Knížová). 

Z hokejového utkání Krajské ligy Kolín B - Kutná Hora
Totální kolaps v první třetině znamenal konec kutnohorským nadějím

Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn - FBC Kutná Hora 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Domácí florbalistky hrály chytře ze zataženého bloku a spoléhaly na rychlé protiútoky. V zápase si kutnohorské hráčky vypracovaly opravdu velký počet střel, ale hlavně v první třetině jim chyběl důraz v předbrankovém prostoru. Hodně jejich střel mířilo vysoko a tím se připravily o možnost dorážet. Všechno, co šlo na branku, navíc pochytala skvělá domácí brankařka. Na začátku třetí třetiny měly domácí holky výhodu pětiminutového trestu, kterou využily a vytvořily si náskok, který se Kutné Hoře nepodařilo smazat. Co hosty těší, je předvedená hra. Holky neztrácely hlavu a trpělivě si vytvářely opravdu dobré střelecké šance. „Až do posledních minut zápasu bylo na holkách vidět, že to chtějí otočit. Skvělý týmový výkon,“ popsal výkon družstva Tomáš Reinert.

Branky KH: 38. Dubská M., 44. Beranová (Dubská M.), 53. Drahokoupilová (Moravcová). 

Sestava Kutné Hory: Fousová, Miksová - Tlapáková, Dubská M., Dubská N., Spěváčková, Novotná, Němcová N., Drahokoupilová, Šimůnková, Labudová, Moravcová K., Knížová a Beranová.