„Loni jsem neběžela, protože jsem měla krátce před porodem. Novou trať jsem běžela letos poprvé a vyhovovala mi. Je trochu jiná, ale také dobrá," pochvalovala si Daniela Havránková opačnou trasu závodu a pokračovala: „Závěr byl trochu na krev, ale s tím jsme museli počítat. Věděli jsme, že musíme zase nahoru k Barboře. Průběh byl celkem příznivý. Přišlo mi, že jsme si kopečky odbyli na začátku a pak už se spíše zbíhalo. Také mě podržely lehce krosové boty. S tím jsem problém neměla."

Výsledný čas se vítězce líbil. „Nemám srovnání, ale s výsledným časem jsem spokojená," usmívala se a prozradila, jak těžké bylo vrátit se po poradu k běhání: „Nebylo to zase tak náročné. Všem maminkám doporučuji běhat s kočárkem. To je pohoda. Všechno jde."

Ve výsledkové listině měla Havránková za jménem napsané Potěhy, kde ale nežije. „Máme tam dům a trávím tam hodně svého času. Jinak jsem z Prahy, ale nyní po mateřské trávíme v Potěhách spousty času. Je to tam naše takové venkovské stavení. Třeba se tam někdy přestěhujeme," dodala vítězka Dačického 12 2016.