13. kolo: Vlašim - Zruč nad Sázavou 0:3 (-6,-10,-12)

Hned od prvních míčů utkání 13. kola krajského přeboru II. třídy žen bylo zřejmé, že se potkala družstva z opačných konců tabulky. První set odehrály oba týmy velmi rychle, domácí získali pouhých šest bodů. Zápas nakonec skončil jasným výsledkem za pouhých pětačtyřicet minut ve prospěch hráček Jiskry Zruč nad Sázavou v poměru 3:0.

Sestava: Petra Pištěková, Veronika Loudová, Lucie Tvrdíková, Adéla Vrzáčková, Adéla Králová, Kateřina Pajerová. Trenér: Jan Rozkošný.

14. kolo: Vlašim - Zruč nad Sázavou 0:3 (-12,-5,-21)

Druhý zápas, který na hráčky Jiskry čekal ve volejbalovém areálu u Sokolovny, se nesl ve stejném duchu. Vlašimské hráčky téměř nekladly žádný odpor, ve druhém setu vybojovaly pouze pět bodů, a tak si zručské volejbalistky odvezly i druhou výhru ve shodném poměru 3:0.

Sestava: Kateřina Pajerová, Markéta Moravcová, Adéla Černohlávková, Adéla Vrzáčková, Lucie Tvrdíková, Veronika Loudová. Trenér: Jan Rozkošný.

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry Zruč nad Sázavou po dvouzápase dodal: „Děvčata vstoupila do jarní části soutěže, ve které se pokusí uhájit postupovou pozici do krajského přeboru I. třídy, úspěšně. Na úvod jsme si nemohli přát lehčího soupeře. Pro sehrání a pozvednutí sebevědomí hráček to bylo ideální dvouutkání".