Eric Brochard současně hovoří o plánech automobilky v letošním roce. „Díky skvělé kvalitě a pověsti našich vozů dodáme v tomto roce našim zákazníků přes 200 tisíc aut, což znamená vyšší produkci než v roce 2017,“ řekl.

O slavnostní přestřižení pásky před trojicí nových vozů Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1 se postarali prezidenti japonsko-francouzské automobilky Koreatsu Aoki a Eric Brochard, starosta Kolína Vít Rakušan a ředitelka Czech Investu Silvana Jirotková.

Kolínský starosta a poslanec Vít Rakušan hovořil o partnerství automobilky a města. “TPCA je pro město Kolín dlouhodobým partnerem. Domnívám se, že spolupráce především v posledních letech je na dobré úrovni, jsme schopni nalézt společná témata a případně problémy operativně řešit,“ uvedl.

„Mám velkou radost, že po loňském jubileu 3 milionů vyrobených vozů, mohu být u dalšího významného milníku v historii TPCA. Chtěl bych poděkovat všem našim zaměstnancům, kteří se na úspěšném rozjezdu faceliftu našich aut podíleli,“ uvedl při středeční slavnosti prezident TPCA Koreatsu Aoki.