Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Jeruzalém zažil velkou demonstraci odpůrců vlády: Na shromáždění před parlamentem žádaly desítky tisíc lidí předčasné volby.
Britský herec Ian McKellen spadl z jeviště: Slavného 85letého umělce odvezla sanitka z londýnského divadla, představení bylo zrušené.
U Los Angeles se šíří lesní požár: Plameny zachvátily přes 6 tisíc hektarů, hasiči mají pod kontrolou jen malou část, úřady evakuovaly 1200 osob.
Salvador sužují přívalové deště: Zemřelo již 11 lidí následkem sesuvů půdy nebo po nehodách a při pádech stromů, uvedly úřady.
Francouzi zahájili fotbalové Euro vítězně: Porazili Rakousko 1:0, udrželi tradici vyhraného úvodního utkání ME.
Následky ruského útoku v Poltavské oblasti: Po vzdušném úřadu na severovýchodě Ukrajiny je 22 osob zraněných, 50 tisíc lidí bez proudu, uvedly úřady.
V Bratislavě hořela výšková budova: Plameny zachvátily zřejmě některé z bytů ve čtvrtém patře polyfunčního domu v Bajkalské ulici.
Izrael měl poznatky o plánech Hamásu: Nově nalezené dokumenty nasvědčují, že armáda měla zpravodajské informace ukazující k chytanému útoku,selhalo hodnocení.
V Dobříkově na Orlicku se srazila čtyři auta: Při podvečerní nehodě zřejmě mladá řidička nezvládla předjíždění. Okolnosti policie dále vyšetřuje.
První cesta Petera Pellegriniho: Slovenský prezident se účastní neformálním summitu lídrů v Bruselu. Jedná o portfoliu pro eurokomisaře Šefčoviče.
Maryland vyhlásil velkou marihuanovou amnestii: Po legalizaci konopí guvernér Wes Moore prominul tresty ve 175 tisících případů.
Na Rychnovsku hoří stodola: V Pěčíně zasahuje několik jednotek hasičů. Bojují s rozsáhlým požárem hospodářského stavení, zasažená je i střecha domu.
Zelenskyj má stále podporu Ukrajinců: Až 74 % lidí v zemi si myslí, že musí v čele státu zůstat do skončení válečného stavu, i když mu vypršelo volební odbobí
Na skládce v Ústí nad Labem hoří štěpka: S plameny, které zachvátily odpad na skládce ve Všebořicích bojují čtyři jednotky hasičů.
Univerzita Karlova podala stížnost: Žádá, aby policie došetřila všechny souvislosti tragické střelby loni na její filosofické fakultě.
Litva hlásí zvýšenou ruskou aktivitu: Druhý týden sleduje častější přítomnost ruského letectva nad Baltem, zřejmě to souvisí s aliančním cvičením.
Rusko spěchá s útoky, bojí se stíhaček F-16: Tak hodnotí tlak na východní frontě vrchní velitel ukrajinské armády Syrskyj.
Slováci na Euru překvapili vítězstvím: Ve svém prvním utkání zdolali favorizovanou Belgii 1:0. Belgičanům videosudí neuznali dvě branky.
Ruský útok v Poltavě má první obět: Muž zraněný při leteckém úderu v okrese Myrhorod zemřel v nemocnici, poškozených je 10 domů, uvedly místní úřady.
STAN zasedne s evropskými lidovci: Výběr frakce v potvrdil zvolený europoslanec Jan Farský, s tím, že mimo jiné nechtěli být ve stejné skupině s ANO.
Vyšetřování nehody vlaku v Pardubicích: Rychlík RegioJetu před tragickou srážkou jel nepovolenou rychlostí a projel dvě návěstidla, řekl ministr Kupka.
Německé úřady oznámily největší záchyt kokainu: Při několika raziích v kontejnerech policie s celníky v přístavech zadržela celkem 35,5 tun drogy za 2,6 miliardy eur.
Dítě zůstalo v autě na frýdeckém náměstí: Žena ve vozidle zapomněla klíče, pomohli hasiči a manžel s náhradním klíčem.
Hokejista Roman Červenka získal cenu IIHF: Kapitán českých mistrů světa ovládl anketu mezinárodní federace a byl vyhlášen nejlepším světovým hráčem sezony.
STAN předložil nominace na eurokomisaře: Hnutí dává vládě na výběr, navrhuje zvolenou europoslankyni Danuši Nerudovou či ministra Josefa Síkelu.