více >>

Seminář osobního rozvoje a sebepoznání

Akce již skončila

12. 1. | 18:00 - 21:00
Vědomé poznání vnitřních a vnějších světů - Sacchi Acharya Swamin

Volné povídání s mladým indickým mystikem na téma vědomého zlepšení kvality života ve fyzické, psychické, sociální i duchovní úrovni. Sacchidanandaprem Acharya Swamin se narodil v Indii roku 1984. Mnoho let cestuje napříč Asií a Evropou a přináší svůj osobitý vhled do vědomé práce osobního rozvoje. Ačkoli se nehlásí k žádnému náboženskému proudu, čerpá z tradic a ukazuje praktické metody, které otevírají cestu požehnanému životu. Je zakladatelem nadace Sacchidanandaprem Foundation and a School of brahma vidyā siddhānta.


13.1. | dopolední a odpolední program
Divyarogya Pranayam (Vědomé dýchání) nebo Satsanga (Transformační seminář)
Podle zájmu bude program upřesněn.

Vědomé dýchání je technika vycházejí z tisícileté tradice jógínů, která pomáhá revitalizovat tělo a mysl. Pomocí této techniky předejdete menším zdravotním problémům a pozitivně přispějete do procesu léčení vážnějších onemocnění.

Satsanga je seminář sestávající z několika částí. Účastníci jsou nejdříve seznámeni s konceptem vnitřní a vnější transformace s prostorem pro diskuzi a vyjasnění otázek. Následují meditační a dechová cvičení (Pratyabhijna Dhyanam) vycházející z védských tradic, která snižují stres a zvyšují vnitřní klid. Na závěr proběhne požehnání (Sparsh Moksha Diksha), při kterém účastníci nabudou duchovní energie a obdrží osobní mantru (nové jméno).


14.1. | dopolední a odpolední program
Divyarogya Pranayam (Vědomé dýchání) nebo Védská astrologie
Podle zájmu bude program upřesněn.

Neděli je možno naplnit technikami Vědomého dýchání nebo pro zájemce je možné domluvit osobní konzultace na základě Védské astrologie.

Védská astrologie je technika poznání osobních predispozic na základě času, data a místa narození. Pomáhá pochopit vliv energií planet a hvězd na náš každodenní život, doplněný duchovním vhledem Sacchi Acharya Swamina.

------------------------------------------------------------------------------------------Cena programu SO + NE je 1200 Kč (páteční povídání je zdarma a otevřené veřejnosti).
Cena nezahrnuje jídlo a pití.
Kapacita: cca 12 lidí
Doporučujeme si vzíti: pohodlné oblečení; deku, polštář či podložku na sezení a meditaci, tužku a bloček na poznámky :)

V případě dotazů na ubytování se na nás neváhejte obrátit, zkusíme pomoci, poradit :)

Překlad z angličtiny je zajištěn.

Kapacita 16 míst. Přihlásit se může zde přes Radek Pilmaier nebo Jan Drchal (Dobrá čajovna KH). Případně emailem na radek.pilmaier@coex.cz nebo telefonicky na 777 091 915.

Další info o nadaci: https://www.sacchidanandaprem.org/

od  12. 1.  (18:00)
do  14. 1.  (18:00)
Havlíčkovo nám. 84, Kutná Hora
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT