více >>

Zahradní slavnost ve stylu První republiky

Akce již skončila

Na začátku prázdnin ožije areál zahrad bývalé jezuitské koleje, dnes sídla Galerie Středočeského kraje /GASK/, zahradní slavností ve stylu První republiky. Již nyní se můžete těšit na výlet za dobovou hudbou, zpěvem, tancem, módou a zejména vynikající gastronomií. 
Letos slavíme 100. výročí vzniku republiky, v Kutné Hoře se navíc natáčí již třetí série úspěšného televizního seriálu První republika, tedy důvodů, proč prožít ve městě stříbra pohodový den se skvělou gastronomií a v duchu minulého století se najde hned několik.
Ruku k dílu přiloží nejenom mistři kuchaři z Kutné Hory, pozvání přijali i zástupci Pražského kulinářského institutu, sběratelé a nadšenci pro dobu začátku 20.století - jako třeba provozovatel originální vojenské polní kuchyně, znalci místních společenských poměrů, produkce seriálu a další a další. Bude toho dost na celý den, pro děti i pro dospělé. Zapište si tedy do diářů datum 5. července, budeme se na vás těšit!
Pro aktuální informace o přípravách sledujte prosím tuto událost a FB účet Vily U Varhanáře, kde budeme postupně uveřejňovat další podrobnosti...
Zahradní slavnost pořádá Kutná Hora gastronomická.

5. 7.  (11:00–18:00)
Barborská 51, Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ