1/12

Přestože se většina oslovených respondentů shodla na tom, že spíše než o konkrétní téma půjde o klasický boj mezi jednotlivými politickými subjekty, některá konkrétní témata nakonec padla.

V Kutné Hoře jednoznačně rezonuje téma mateřských škol, kterých je ve městě dlouhodobý nedostatek. Navíc s aktuálně rozšiřující se bytovou zástavbou se dá předpokládat, že tlak na počet míst v mateřinkách v budoucích letech ještě poroste. Další bolavou patou města je podle všeho parkování a parkoviště. A to jak v samotném historickém centru Kutné Hory, tak na sídlištích.

V Čáslavi jsou pak ústřední témata podle všeho dvě: nová bytová výstavba v areálu bývalých kasáren Prokopa Holého, proti které se mnozí bouří, a situace v městské nemocnici.

Co bude tím hlavním tématem zářijových komunálních voleb ve vašem bydlišti? Co u vás rozhodne volby? Dejte nám vědět a zapojte se do velké ankety Deníku. V projektu se podíváme do více než dvou stovek obcí a měst napříč celou zemí a zmapujeme hlavní témata, o kterých se u vás živě diskutuje a diskutovat bude. Své názory můžete sdělovat v exkluzivní anketě.

close info Zdroj: Deník zoom_in

loading
arrow_left Předchozí
1/12
Další arrow_right