Pro jejich tvorbu neexistuje žádná žánrová škatulka. Jde kombinací rocku, punku, ale také v ní najdeme například funky, ska, gregoriánské chorály i prvky disharmonie nebo chaotické rytmy. Je paradox, že více než v Čechách slaví kapela velké úspěchy v zahraničí. V USA a Kanadě odehráli více než 700 koncertů a jsou tam pravděpodobně nejznámější českou rockovou skupinou. Hráli také napříč Evropou, v Moskvě nebo Tokiu.

V Kutné Hoře představili, za velké podpory části posluchačů, nejen skladby ze svého nejnovějšího alba Kry ale i průřez z mnohaleté hudební tvorby.

Skupina vydala devět studiových alb, dva živé záznamy koncertů a několik DVD včetně dokumentárního videa o své historii. Tradiční bylo i vystoupení na festivalu Trutnoff, které kapela „jednou provždy“ zrušila, na protest proti záměru organizátorů pozvat na festival bývalého generálního tajemníka KSČ Miloše Jakeše.

Ten, kdo by si chtěl poslechnout Už jsme doma naživo, má mnoho příležitostí, protože odehrají více než stovku koncertů ročně.

| Video: Youtube
| Video: Youtube