Autorem scénáře je zpěvák a baskytarista kapely Kuba Ryba. Hned v úvodu se představí několik životem zničených starců, kteří dožívají v chudobě pod kontrolou dronů. Co by to ale bylo za budoucnost bez stroje času, a tak se všichni mohou přenést zpátky do současnosti. „Přemýšlel jsem, jak to bude vypadat, až nám bude osmdesát. Budeme hrát? Budeme naživu? Budeme prachatý nebo bezdomovci? Tak dlouho jsem si s tím pohrával a tenhle klip je šestá a konečná verze scénáře," řekl Kuba Ryba. „Cítíme se pořád mladí. Když s klukama vlezeme do dodávky a jedeme na koncert, tak je nám vždycky osmnáct, jako na začátku," dodal dnes třicetiletý muzikant.

I v tomto klipu kapelu je neopustili jejich zpřátelené celebrity jako zpěvák a bavič Ruda z Ostravy či model Jan Havlovic, kteří si zahráli i v předchozím klipu Vážené dámy. Trojici šprtů si pak zahrála trojice moderátorů Petr Říbal,Vlasta Korec a Vláďa Jaroš.

Natáčení, které probíhalo čtyřicet osm hodin v kuse, bylo tradičně veselou záležitostí. Kolik proces výroby videoklipu stál, kapela tají, ale přiznává, že se nebojí do klipu investovat a snaží se o světovou úroveň. Pomáhají jim v tom i věrní fanoušci, kteří jim pomohli klip zafinancovat. Od fanoušků Rybičky 48 obdrželi téměř polovinu finančních prostředků.