Dalším účinkujícím je poprocková zpěvačka, skladatelka a herečka Olga Lounová. Těšit se posluchači mohou i na trojnásobného Zlatého slavíka, textaře a hudebního skladatele Dalibora Jandu. O rockovou tečku se postará Petr Kolář. To však bude jen začátek kulturního léta v zahradách bývalé jezuitské koleje. Další hudební lahůdky ale teprve přijdou.

Čechomor do Kutné Hora přijede v pátek 12. července, o pořádný nářez se v pátek 23. srpna postará bubenická show v podání Groove Army. Jejich projekt Royal Squad slibuje bubenickou audiovizuální show světového formátu. Masky, uniformy, strhující energie, beat. Na pódiu je pak vystřídá Klára Vytisková a její Klara and The Top.

Vstupenky jsou prozatím k mání na akce pořádané v červnu a v červenci - na MultiFest a na Čechomor. Koupit je lze na předprodejních místech Tickerpotrtalu (v Kutné Hoře v infocentru na Palackého náměstí). V GASK pak budou vstupenky k dispozici na pokladně v den konání akce - a hodinu před zahájením u vstupu do areálu z Kremnické ulice.

Středočeské kulturní léto v GASK
- 28. června – MultiFest: vystoupení zpěváka, skladatele a textaře Pavla Callty (od 15.30), následují poprocková zpěvačka, skladatelka a herečka Olga Lounová, Dalibor Janda a vrcholem bude koncert Petra Koláře (od 20.00)

- 12. července – koncert skupiny Čechomor

- 23. srpna – bubenická show v podání Royal Squad a koncert Kláry Vytiskové s Klara & The Pop

- 30. srpna – Cirkus jinak: multižánrový projekt propojující umění pouličních umělců, cirkusových artistů, herců a muzikantů (například s pouliční akrobatickou show, akrobacií na šálách, bublinovou show…)