„V letošním roce se návštěvníci mohou těšit na atrakci Brake Dance, která také přijela do Kutné Hory mezi prvními," uvedl pořadatel Sedlecké pouti v Kutné Hoře Josef Tříska. Návštěvníci se mohou opět těšit na celou řadu atrakcí. „Zhruba tak po pěti letech zde bude i chobotnice," informoval Josef Tříska.

Nové hry na bazénu

Zaručenou zábavu pro ty nejmenší přinese i vodní bazén, který se v minulých letech na Sedlecké pouti také objevil. „V letošním roce bude pro děti atraktivnější v tom, že byly obměněny herní prvky, 
a tudíž bude vodní bazén pro ně pestřejší," popsal pořadatel Sedlecké pouti.

Ti nejmenší se opět vyřádí v nafukovacím hradu, na nafukovacích klouzačkách a projedou se v malém vláčku. Odvážné děti mohou společně se svými rodiči absolvovat návštěvu ve strašidelném zámku, nebo si jen vychutnat pohodovou jízdu na řetízkovém kolotoči. Děti ani dospělí nepohrdnou oblíbeným autodromem.

Nedílnou součástí Sedlecké poutě jsou rozhodně stránky se zmrzlinou, cukrovinkami a občerstvením. „U některých stánků bude k dispozici 
i posezení, kde se mohou návštěvníci také v klidu naobědvat či povečeřet," poznamenal Josef Tříska.

Adrenalin

Na své si přijdou i dospělí. Opět se mohou těšit na extrémní adrenalinové atrakce. „Ani v letošním roce nebude chybět vystřelovací koule," sdělil pořadatel Sedlecké pouti. Naopak příznivci houpacích klecí budou smutní, jejich atrakce své místo na pouti opět nenalezla. Radost si ale mohou udělat například na lavici, která chybět nebude.

Včetně silových automatů bude v areálu kolem šedesáti různých atrakcí. Návštěva atrakcí se vyplatí především pro rodiny s dětmi a početnější skupiny přátel. „Větším skupinám poskytneme množstevní slevu," řekl Josef Tříska.

Provoz atrakcí bude zahájen částečně již ve středu 16. dubna. Stejně jako minulý rok se návštěvníci poutě mohou těšit i na večerní zábavu. „Večer budou atrakce v plném provozu do deseti hodin a následně až do půlnoci za doprovodu tlumené hudby," informoval o večerním harmonogramu Tříska.