Mezi nejvýraznější osobnosti kapely, kromě frontmana Ivana Mládka, patří hudebník a herec Jan Mrázek. Málokdo ví, že je pětinásobný bronzový medailista Československé basketbalové ligy a mistr Československa v basketbalu.

Další, snadno zapamatovatelnou osobností kapely je obrýlená tvář Lenky Hraj, která vystupuje pod dívčím jménem Lenka Plačková. Tuto herečku a komičku se skly na brýlích, tlustými a vypouklými jako dna od jogurtových sklenic, mimo pódium nepoznáte. Na rozdíl od „blbky“, kterou hraje, je to totiž sympatická a krásná dáma.

Libuše „Libuna“ Roubychová je herečka, která v kapele hraje na kytaru a diváky v Mládkových představeních baví svými průpovídkami, při kterých si šlape na jazyk. Je známá pověstnými monology, které vyšly na CD.

Zdroj: Youtube

Doslova ikonou celé party je Lenka Šindelářová alias Kalamity Jane. Už pohled na ní vyvolává u diváků salvy smíchu. „Ošklivku“ Jane hraje tak dobře, že si jí téměř nikdo nedokáže ztotožnit s herečkou ze seriálu Sanitka, Pojišťovna štěstí a dalších. A už vůbec ne se zesnulým manželem Jiřím „Dědkem“ Šindelářem, zakládajícím členem kultovní hard rockové kapely Katapult. Syn Michal Šindelář je zpěvákem.

Ve Zbraslavicích se sešla dobrá parta, která pobavila neotřelým humorem a zazpívala dnes už zlidovělé písně. Zaplněná louka U Spálenky toho byla důkazem.

Zdroj: Youtube
Z pálení čarodějnic ve Zbraslavicích.
Čarodějnický program si užili ve Zbraslavicích
Z pálení čarodějnic ve Zbraslavicích.
Zbraslavice oslavily čarodějnice. Nechyběl ani Jóžin z bažin
Stavění máje ve Zbraslavicích.
OBRAZEM: Zbraslavice mají postavenou máj
Z plachtařského závodu AZ Cup na letišti ve Zbraslavicích.
Zbraslavické letiště hostí plachtařský závod