děti si mohly vyzkoušet atletiku, sokolovnu i ragby, starší fandili skejtu, tradicí je obří postel i bicí souprava, dle hitu Kašpárka v rohlíku se malí bejbypankáči mohli svést na stupátku popelářského auta, zařádit si ve slámovém areálu či se pohoupat v houpačce zavěšené na jeřábu a mnoho dalšího. 

Kromě těchto tradičních atrakcí se každoročně mění účinkující. Polehávajícím na postelích četli pohádky Josef Dvořák, Arnošt Goldflam, Jiří Lábus a Tomáš Jeřábek, zahráli a zazpívali Xavier Baumaxa, Pavel Dobeš s Tomášem Kotrbou, Diva Baara, kapely Vltava či Už jsme doma nebo Ondřej Havelka se svými Melody Makers.

Už od otevření se stály fronty na z Anglie dovezenou atrakci Helter Skelter, přeloženou jako Zvěžosešup, z Holandska přijela bluesová kapela Maison Du Malheur, areálem se procházely postavy na chůdách a nechybělo představení artistů, v Anglie přijela i skupina provazochodců s živou muzikou nazvaná Bullzini Family.

Před devatenáctou hodinou všechny aktivity v areálu postupně utichaly a všichni přítomní zaplnili prostranství před Magnet Stage, kde celý programem nadupaný den zakončil koncert kapely Kašpárek v rohlíku. Malí i větší fanoušci s molitanovými číry na hlavách se natlačili před zábrany a vytvořili perfektní atmosféru a nakonec si vytleskali tři přídavky a ještě státní hymnu.