1.února 19:00 hodin
DĚTI MOJE
USA, komedie, 115 minut, vstupné 90 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. Poklidný život Matta Kinga se začne sypat ve chvíli, kdy jeho žena po nehodě skončí v kómatu. Otec dvou dcer, Scottie a Alexandry, který doposud sloužil jen jako „záložní“ rodič, se najednou musí vyrovnat s vědomím, že výchovu vlastních dětí musí zvládnout sám. Hrají: George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller, Nick Krause.

2.února 19:00 hodin
NEBEZPEČNÁ METODA
Kanada, drama, 99 minut, vstupné 90 korun, do 15 let nevhodný, s titulky. Psychiatr Carl Jung žije se svou těhotnou ženou Emmou v nemocnici Burgholzli a na prahu třicítky stojí na počátku hvězdné kariéry. Inspirovaný prací Sigmunda Freuda chce na mladé pacientce, u níž byla diagnostikována hysterie, vyzkoušet experimenální léčbu zvanou psychoanalýza. Hrají: Keira Knightley, Viggo Mortensen, Michael Fassbender, Vincent Cassel, Sarah Gadon.

3.února 19:00 hodin
ČERNOBÍLÝ SVĚT
USA, drama, 146 minut, vstupné 100 korun, mládeži přístupný, s titulky. Snímek mapuje vztah tří zcela rozdílných a výjimečných žen, jež spojuje tajný spisovatelský projekt, který se pokouší překonat zažitá společenská pravidla a svou existencí tak všechny tři ženy ohrožuje. Hrají: Jessica Chastain, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Allison Janney.

4. února 15:00 hodin
KOCOUR V BOTÁCH, 3D
USA, animovaný, 90 minut, vstupné 130 korun, pro děti, český dabing. Poznali jsme ho jako nájemného vraha, který měl za pár peněz sprovodit ze světa všemi milovaného zlobřího hrdinu Shreka. Přesto se z Kocoura v botách časem stala s přehledem nejpopulárnější postava
téhle ságy.

4.února19:00 hodin
PERFECT SENSE
Dánsko, drama, 92 minut, vstupné 80 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. „Neobyčejné skloubení melancholie a romantiky. Moderní love story.”
Zatímco Susan a Michael objevují nové a nepředvídatelné hluboké city, lidé na celém světě se začínají cítit divně, jako by něco ovlivňovalo jejich emoce. Je to proto, že jsou zamilovaní, nebo se svět citově rozpadá? Hrají: Ewan McGregor, Eva Green, Connie Nielsen, Ewen Bremner, Stephen Dillane.

5.února 17:00 hodin
HUGO A JEHO VELKÝ OBJEV, 3D
USA, dobrodružný, 126 minut, vstupné 130 korun, pro mládež, s titulky. Děj se odehrává na rušném vlakovém nádraží ve Francii, kde přebývá malý zlodějíček Hugo Cabret, skryt před ostatními lidmi, a co především, před komisaři. Jednou však Huga nachytá při loupeži tajemný prodavač a vezme mu deník. Hrají: Asa Butterfield, Chloe Grace Moretz, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Jude Law.