V prostorách Městského Tylova divadla nabídl Dominik všem příchozím nejen vystoupení jednotlivých zájmových kroužků, ale i výstavu výrobků dětí, které bylo možné si na místě rovněž zakoupit, a přispět tak na provoz kutnohorského psího útulku.

„S kutnohorským psím útulkem spolupracujeme už zhruba šest let, peníze získané dvakrát do roka prodejem výrobků členů našich zájmových kroužků investujeme do krmení a to potom předáme útulku,“ přiblížila sympatickou činnost ředitelka DDM Jitka Krištofová.

Do prostor Tylova divadla zavítala akademie už pošesté, dříve používaný sál v DDM se totiž postupem času ukázal jako příliš malý. Novicem mezi kroužky, jejichž členové předvedli v úterý na jevišti Tylova divadla své umění, byl dívčí klub vedený vychovatelkou Janou Štolbovou.

„Dívčí klub v sobě spojuje všechno, co by měla správná holka umět ať už jde o módu, kosmetiku, zdravý životní styl, ale také třeba vaření či ruční práce,“ objasnila Jitka Krištofová. Členky dívčího klubu si na akademii připravily speciální, „plastovou“, módní přehlídku.

Do programu se po třech letech vrátil také clogging, jedna z variant stepu pocházející ze Spojených států. Samozřejmě nechyběla ani hudební, pěvecká, taneční a divadelní vystoupení, stejně jako exhibice členek kroužku sportovní gymnastiky.

A i když se, třeba díky trémě, vystupujícím něco nezdařilo úplně podle představ, potlesk rodičů a kamarádů odměnil všechny bez rozdílu.

Prohlédněte si fotogalerii.