Petra Vostrovská

Byla jste v kontaktu s kandidátkami už před finálovým večerem nebo jste se s nimi poprvé setkala až dnes?

Poznala jsem je v průběhu semifinálových kol, ale jinak ne. Na soustředění jsem se bohužel nedostala, což mě mrzí.

Jak ze hodnotíte celý večer ze svého pohledu?

Večer se mi velice líbil, ale byla jsem dost nervozní za holky, protože jsem přesně věděla, co chudinky prožívají. Musím ale říct, že to bylo něco úplně jiného, úplně nová zkušenost, a dá se říct, že jsem si to užila.

Olga Zubová

Paní poslankyně, vy jste stála jako organizátorka již u prvního ročníku Miss Kutnohorska a jste na finálových večerech pravidelným hostem. Chyběla jste na některém z ročníků nebo jste někdy vynechala?

Chyběla jsem na ročníku druhém. Od té doby se zúčastňuji pravidelně a musím říct, že se nemohu zbavit nutkání vše tak trochu „kontrolovat“.

Když jednotlivé ročníky srovnáte, který byl nejlepší a jak ve vašich očích obstál ten letošní?

Každý ročník má něco do sebe a ta úroveň je pořád dobrá. Měli jsme dobrý start a jsem ráda, že v tom kluci pokračují. Vždycky je totiž dobré něco vymyslet, ale ještě lepší je u toho vydržet. Už jsme vydrželi pět let a věřím, že příští ročník bude ještě lepší.

Uspěla Vaše favoritka?

Moje favoritka se nakonec umístila jako druhá, takže dá se říci, že uspěla. Vlastně jsem očekávala, že zvítězí jedna z dívek, které se nakonec umístí na prvním a druhém místě. Kdybych byla v roli hlavního porotce, tak bych to otočila, ale je to samozřejmě subjektivní pohled.