Všichni přítomní se na skok vrátit zpět do času Vánoc. Soubor si pro ně připravil slavné české a světové melodie v zajímavých aranžích. Jejich největší zvláštností bylo začlenění perkusních nástrojů do skladeb. Kdo si představuje na improvizovaném pódiu sadu bicích či jiných nástrojů, je na omylu. Na všechny zvuky stačil pouze mikrofon a vicemistr světa v beatboxu Jaro Cossiga.

Koncert zahájil blok českých koled. Hudebním předělem pak byla ukázka ze symfonické básně Vltava Bedřicha Smetany. Šlo o jeden z největších momentů koncertu.

Druhá část patřila světovým melodiím. Zazněla například skladba Hallelujah, světoznámé dílo kanadského hudebníka Leonarda Cohena, píseň Mary did you know z repertoáru skupiny Pentatonix nebo hit Johna Lennona Happy Xmas.

Diváci vytleskali přídavek

Právě píseň člena legendárních Beatles měla koncert ukončit, publikum, které mohutně aplaudovalo ve stoje, to ale rozhodně nechtělo připustit, a tak se mu dostalo ještě přídavku v podobě jedné české koledy.

Vokální skupina KrisKros a cappella vznikla v roce 2009 a je držitelkou několika mezinárodních prestižních cen ve svém hudebním stylu. Na kontě má několik stovek koncertů včetně zahraničních.