„Svižná punkrocková melodie skloubená s moderními prvky popu. Kytarová linka je fresh a Kryštof má naprosto přirozenou mluvenou angličtinu a příjemnou polohu hlasu pro tenhle žánr, to mě nadchlo asi nejvíc. Zní to opravdově americky. Hned jsem věděl, že se na tuhle pecku bude točit super klip,“ charakterizoval režisér Petr Vinc Havlíček skladbu Sweet like candy, k níž točil klip.

Záběry se natáčely v Kutné Hoře u morového sloupu nebo v Třešňovce. Nejvíce prostoru ale dostala další lokalita. „Spoustu volného času trávím v kutnohorském skateparku na Klimešce, takže byla jasná volba, kde se bude hlavní děj klipu odehrávat,“ zmínil Kryštof Dostál, který vystupuje po přezdívkou WholsDatwish.

close Kryštof Dostál info Zdroj: Róza Dostálová zoom_in Mladý kutnohorský muzikant zatím vydal dvě skladby. Kromě punkrockové Sweet like candy, k níž vznikl jeho první videoklip, nazpíval také popovější píseň Take you higher. Skladby vydává na internetových streamovacích platformách Spotify, Apple Music a dalších. Hotový videoklip by se měl po střihu a postprodukci objevit na kanálu YouTube během příštích týdnů.