Kryštof Dostál, student kutnohorského Gymnázia Jiřího Ortena, který v minulých dnech oslavil devatenácté narozeniny, navázal klipem na vydání svých prvních dvou singlů z letošního roku. Obrazového ztvárnění se dočkala píseň „Sweet Like Candy“.

WhoIsDatwish - Sweet Like Candy:

| Video: Youtube

„V centru Kutné Hory bydlím, ve skateparku trávím velkou část svého volného času, takže výběr míst pro natáčení klipu byl celkem jasný,“ zmínil Kryštof Dostál, který zpívá pod přezdívkou WhoIsDatwish. Do natáčení zapojil spolužáky z gymnázia i kamarády, se kterými jezdí na skateboardu. „Natáčení v kutnohorském skateparku proběhlo naprosto bez problémů. Mladý kolektiv kolem frontmana WhoIsDatwish nám znovu připomenul, jak super může komunita kolem skatu a punkrocku být. Skoro mám pocit, že jsme se při natáčení vrátili zpátky do roku 2000, což celou atmosféru kolem klipu přesně definovalo. Pohoda, relax, triky, a skejty. Prostě tenhle klípek byste si neměli nechat ujít,“ navázal režisér klipu Petr Vinc Havlíček, který má za sebou natáčení s kapelami jako Harlej, Rybičky 48 a dalšími hudebníky.

Vydáním klipu může mladý muzikant představit tvorbu širšímu publiku. „Svoje první dva singly jsem vydal na internetových platformách jako Spotify nebo Apple Music, které jsou určené spíše pro mladší věkovou skupinu. Zveřejnění klipu na YouTube může dostat moji skladbu mezi širší skupinu posluchačů,“ dodal Kryštof Dostál. V příštích týdnech bude pracovat na vydání další písně. „Mám rozpracovaných několik písní. Na přelomu roku bych chtěl některou z nich dokončit,“ prozrazuje muzikant svoje plány na další období.