Hlavní hvězdou večera bude bezpochyby Dan Horyna, legenda české rockové scény s bohatou minulostí v kapele Vitacit. V současnosti naplno věnuje koncertování se svou skupinou Merlin.

Dalším tahákem bude brněnská ženská metalová formace Loretta, která na jaře absolvovala turné s kapelami Citrón a Metalinda. Milovníky heavy metalu potěší i vystoupení kapely Tinnitus, která letos vydala nové album s názvem Andělé a démoni.

Domácí scénu zastoupí metalová kapela Torrax a vítěz letošního ročníku Toyota beat festivalu, skupina Hihead. Za „domácí“ lze v tomto případě považovat i kapelu Argos z nedalekých Peček.

Kromě skvělé hudby bude pro návštěvníky připraveno i občerstvení od Měšťanského pivovaru Kutná Hora, Řeznictví a uzenářství Jan Nesládek a stánku Jägermeister. Pro zájemce začnou v 15 a 17 hodin prohlídky pivovaru.

close Pozvánka na Rockové vítání léta v kutnohorském pivovaru. info Zdroj: Deník/Luboš Hájek zoom_in Pozvánka na Rockové vítání léta v kutnohorském pivovaru.

Festival, který je součástí projektu Hora plná hudby, pořádá agentura PB Production, odstartuje ve 14 hodin, vstup na nádvoří pivovaru bude možný již o hodinu dřív. Programem provede moderátor Standa Čeněk z Rádia Hey.