Torrax za dobu svého působení na hudební scéně stihl vydat dvě alba a natočit několik videoklipů. Za zmínku stojí klip „Sny“, na kterém se významně podílel frontman kapely Argos Ondra Marek.

| Video: Youtube

Během pěti let existence kapely došlo k dvěma personálním změnám. Zpěvačku Báru Myslivcovou nahradil Jan Sobota, se kterým Torrax záhy natočil album „V každým z nás“. Druhé album s názvem „Příběhy“ pak kapela představila s videoklipem k titulní skladbě, natáčeným v okolí hradu Sion. Další klip „Nech je vzplát“ se odehrává v dalších historických kulisách Kutnohorska, konkrétně v ruinách kláštera na kopci Vysoká.

| Video: Youtube

Před rokem kapelu opustil kytarista Jaroslav Komberec. Ale rozjetý vlak se nezastaví, neboť postu kytaristy se ujímá Johny Shredder z kapely Rebel, se kterou rytmika Torraxu úzce spolupracovala. V současné době formaci tvoří Jiří Čejka a Johny Shredder na kytarách, baskytarista David Svoboda a Michal Kružík za bicími. Zpěvákem kapely je Jan Sobota.

Koncert kutnohorského Torraxu si užijí všichni fanoušci poctivé tvrdé muziky, hrané bez zbytečných technických vymožeností.