Že jsou vzájemně naladěni na stejnou vlnu, se potvrdilo nejen při „živáku“ v Čáslavi, ale také při natáčení svého oficiálního klipu s názvem Nezapomenutelná.

Čáslavská skupina Civilní obrana mísí rytmickou muziku, melodické zpěvy a elektronické samply. Na kontě má několik alb, nespočetné množství koncertů v České republice, na Slovensku, ale také v zahraničí. Pravidelně se účastní velkých letních festivalů.

Zdroj: Youtube

Kapela vznikla už v roce 2005, kdy si kamarádi ze Střední průmyslové školy v Čáslavi občas zašli zahrát na kytary do bývalého skladu civilní obrany. Naplno Civilka začala fungovat až v roce 2007, kdy začala koncertovat.

Zdroj: Youtube

Herečku Denisu Nesvačilovou znáte jako zrzku z Básníků nebo jako volejbalistku z komedie Přes prsty. Kromě Básníků a filmu Miluji tě modře, můžete její herecký um obdivovat v seriálu Slunečná.

Gejzír vyzařující pozitivní energii, otevřená a bezprostřední Denisa Nesvačilová v kombinaci s čáslavskou Civilkou je ta nejlepší „jízda“, jakou si Čáslavští mohli na závěr slavností představit!

Čáslavské slavnosti.
PODÍVEJTE SE: Čáslavské slavnosti přinesly kulturní zážitek a kulinářské umění