Hluk při kulturních a společenských akcích v pivovaru podle hygieniků překračoval povolené limity. Stavební úřad proto jejich pořádání zakázal. Areál, který před několika lety opustila společnost Heineken, podle něj není na podobné akce připraven. Bolf by rád zachoval pořádání Creepy Teepee v pivovaru, což by šlo jen v případě nové kolaudace. Pokud se potvrdí, že to není možné, budou organizátoři hledat jiný vhodný prostor ve městě. „Budeme se snažit, aby ten festival zůstal v Kutné Hoře, protože je s ní po těch šesti letech už docela spojený," podotkl Bolf.

Uvědomuje si ale, že možnosti jsou omezené. Do areálu Galerie Středočeského kraje v bývalé Jezuitské koleji, kde festival začínal, se pořadatelé vrátit nechtějí. Budou jednat o novém místě s novým vedením radnice, případně i se soukromými subjekty. „Když to nevyjde v Kutné Hoře, tak bychom se snažili najít jiný prostor v jiném městě. Pravděpodobně v nějakém menším městě, které je v dosahu Prahy," uvedl Bolf. Přímo do metropole by přehlídku stěhovat nechtěl, protože by prý v pražském provozu „zapadla" nebo dostala úplně jinou podobu.

Festival se pravidelně koná v polovině července. Pořadatelé podle Bolfa zatím nedostali žádné oficiální vyjádření úřadů a standardně oslovují kapely a přehlídku připravují. „Do konce února ale musíme mít jasno v tom, kde akce bude. Protože to nemůžeme plánovat jen tak do vzduchu," podotkl.

Creepy Teepee si zakládá na neformální atmosféře, duchu téměř komunitní solidarity a přirozené prostupnosti mezi diváky a účinkujícími. Poprvé se konal v létě 2009 jako součást GASKartfestu, organizovaného Galerií Středočeského kraje. Po personálních změnách ve vedení GASK na jaře 2011 se přehlídka přestěhovala do nevyužívaného pivovarského areálu, který vlastní město.

Heineken v Kutné Hoře ukončil výrobu, protože se mu pivo Dačický vařit v pivovaru nevyplatilo, a přesunul ji do Velkého Března. Radnice od té doby pro areál hledá využití.