11. dubna 19:00 hodin
PŘÍLIŠ MLADÁ NOC
ČR/Slovinsko,drama, 65 minut, vstupné 75 korun, mládeži přístupný. Příbeh vypráví o dvou dvanáctiletých klucích, kteří se den po Silvestru náhodně
ocitnou na zvláštní oslavě v bytě mladé dívky a ve společnosti dvou dospělých mužů. Děti se v bytě zapomenou, prožijí svoje první setkání s láskou a sexualitou, přestanou vnímat čas a neuvědomí si, že se po nich doma shánějí a pravděpodobně už je hledá policie. Hrají: Martin Pechlát, Jiří černý, Natálie Řehořová, Jan Vaši, Vojtěch Machuta.

12. – Pátek 13. dubna 19:00 hodin
OKRESNÍ PŘEBOR - Poslední zápas Pepika Hnátka
ČR, komedie, 104 minut, vstupné 100 korun, do 12 let nevhodný. Film vychází z televizního seriálu Okresní přebor. Jak sám název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí - Josefa Hnátka. Protože v samotném seriálu se tento muž vyskytoval pouze jako popel rozprášený na houslickém hřišti, rozhodli se tvůrci, že ho divákům představí i ve své živoucí podobě. Příběh celovečerního filmu je tak situován do doby jeho života a rozehrává dilema muže, pro nehož je fotbal celý jeho život. Hrají: Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, David Novotný, Leoš Noha.

14. dubna 18:45 hodin
LA TRAVIATA | Giuseppe Verdi
Přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Italské nastudování s českými titulky, vstupné 300 korun, přibližná délka přenosu: 3 hodiny 5 minut.

15. dubna 19:00 hodin
PRCI, PRCI, PRCIČKY: ŠKOLNÍ SRAZ
USA, komedie, 113 minut, vstupné 90 korun, do 15 let nevhodný, s titulky. Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové
komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Hrají: Alyson Hannigan, Seann William Scott, Mena Suvari, Jason Biggs.