18. dubna 19:00 hodin
KRÁLOVSKÁ AFÉRA
Dánsko/Švédsko/ČR, historický, 128 minut, vstupné 80 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. Příbehem vášnivé a zakázané lásky, která změnila celý národ. Lásky, která propukla na začátku 70. let 18. století mezi Johanem Struenseem, německým lékařem pološíleného dánského krále Kristiána VII., a jeho manželkou, mladičkou královnou Karolinou Matyldou Hannoverskou. 

19. –  20. dubna 19:00 hodin
VRÁSKY Z LÁSKY
ČR, komedie, 101 minut, vstupné 100 korun, mládeži přístupný. Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud
komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život.

21. dubna
v 15:00hodin SNĚHURKA
USA, pohádka, 106 minut, vstupné 100 korun, pro děti, český dabing. Zlé královně se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna se však
svého výsostního práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíku začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příbehu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady.

v 19:00 hodin
HUNGER GAMES
USA, akční, 106 minut, vstupné 90 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games – zvrácenou televizní reality show, ve které každoročne jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život.

22. dubna 19:00 hodin
ŽELEZNÁ LADY
Velká Británie, drama, 105 minut, vstupné 90 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. Margaret Thatcherová, neobyčejná žena, která dokázala, že vysoká politika není jen výsadou mužů, se jako první žena stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Svým nekompromisním prístupem k politickému, ale i osobnímu životu, získala přezdívku Železná lady. Film ukazuje Margaretino jedenáctileté působení v pozici předsedkyně britské vlády, její neústupnost a rozhodnost, ale i to, jakou cenu zaplatila za politický vliv a moc.