7. listopadu 19.00 hodin

Expendables: Postradatelní 2
USA, akční, do 15 let nevhodný, s titulky. Stará známá banda Postradatelných Barney Ross se dají opět dohromady poté, co je tajný agent CIA Church povolá, aby jim zadal zdánlivě jednoduchou zakázku.

8. listopadu 19.00 hodin

Cesta do lesa
ČR, komedie, do 12 let nevhodný. Honza Marák dávno rezignoval na kariéru „ajťáka" a koupil chalupu na konci malé vesnice, kde se zabydlel se svoji ženou Markétou, dcerou Anynou a synem Sayenem. Honza pracuje v lese jako pomocný dělník, spravuje cesty, oplocenky, těží dřevo, pomáhá lesákům.

9. listopadu 19.00 hodin

Svatá čtveřice
ČR, komedie, do 12 let nevhodný. Hrdinové Svaté čtveřice, kolegové elektrikáři Ondra a Vítek, dostanou nabídku na exotickou „brigádu" na karibském ostrově, kde hurikán poničil elektrické vedení. Ondra s Vítkem jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii.

10. listopadu 18.45 hodin

Bouře – T. ADÈS
Přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Anglické nastudování českými titulky, vstupné 300 korun, přibližná délka přenosu: 3 hodiny. Na moři se rozpoutá bouře. Loď puká nedaleko opuštěného ostrova a posádka v čele s neapolským králem Alonsem a jeho družinou – Antoniem, Sebastianem a
Gonzalem se bojí, že utone. Nikdo však neví, že za tím stojí bývalý milánský vévoda Prospero. Před dvanácti lety byl se svou dcerou Mirandou vysazen na tomto ostrově zapříčiněním Alonsa a Antonia, který se chtěl zmocnit trůnu. Tím byl zbaven moci a vydáván za mrtvého. Účinkují: Keenlyside, Davies, Luna, Leonard, Shrader, Oke, Burden, Spence.

11. listopadu 19.00 hodin 

Paranormal Activity 4
USA, horor, do 15 let nevhodný, s titulky. Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane.