Podvečer se na ponese v divadelním duchu. V 18 hodin zahájí program v zámecké kapli loutková Pohádka o pohádce v podání pardubických ochotníků PoŠum. Hned od 19. hodiny čeká dospělé diváky multižánrové představení o bratrech Haasových HAAS – Dny po slávě, divadelní rozhovor s velkým českým hercem Hugo Haasem a jeho bratrem Pavlem v podání režiséra a herce Martina Dvořáka a tanečníka Norberta Žida z ProART Company.

„Až se setmí, zámecký park Kačina ožije strašidelným rejem. Rodiče s dětmi se mohou těšit na strašidelnou stezku plnou nevšedních zážitků nebo se s baterkou vydat hledat tajemství buď do oblíbené chotkovské knihovny, nebo na zámeckou půdu, konírnu a bylinkovou zahrádku,“ láká návštěvníky ředitel pobočky Národního zemědělského muzea Kačina Pavel Douša.

close Pozvánka na Noční Kačinu. info Zdroj: Národní zemědělské muzeum Kačina zoom_in Pozvánka na Noční Kačinu.

Večer si návštěvníci mohou užít rovnou dva koncerty. Ve 20.30 hodin zahraje hudebník, herec a stand-up komik Vojtěch Záveský aka Vojtaano a od 22 hodin pak zazní písně známé legendární kutnohorské kapely Krásné nové stroje v čele s frontmanem kapely Stanislavem Divišem.

| Video: Youtube

Na programu bude také speciální prohlídková trasa s oživlým duchem Rudym, která povede zámeckými interiéry. A jaká by to byla strašidelná noc bez tajemných překvapení!

Program Noční Kačiny

18.00 hodin: Pohádka o pohádce – loutkové představení v zámecké kapli
19.00 hodin: HAAS – Dny po slávě – divadelní představení v zámeckém divadle (rezervace nutná zde)
20.30 - 21.30 hodin: Vojtaano – koncert
22.00 - 23.00 hodin: Krásné nové stroje – koncert

Vstupné: dospělí: 200 korun, snížené: 150 korun, děti 2 - 6 let: 70 korun, rodinné: 450 korun. Na prohlídku s průvodci je nutná rezervace za příplatek 50 korun. Vstupenky lze zakoupit online ZDE.