Muž byl poté vláčen za autobusem až nakonec vypadl, následkem čehož utrpěl závažná poranění a musel být převezen do nemocnice.
„Zda- li muž v době nehody nastupoval nebo naopak vystupoval z autobusu, případně se pouze pohyboval v prostoru autobusové zastávky, je nyní předmětem vyšetřování,“ dodala Žídková.

Muže ve dveřích uvěznil autobus Karosa. Jedná se o spoj, který vyjíždí ve 12.10 hodin 
z obce Kostelec nad Černými lesy směr Český Brod.

Konečná stanice autobusu je ve 12.35 hodin na nádraží v Českém Brodě. V ulici Jana Kouly byl autobus ve 12.32 hodin.  Lidé kteří se zraněným mužem cestovali v autobuse, případně viděli jeho pokus do autobusu  nastoupit, nebo se jen pohybovali v blízkosti zastávky by policii mohli poskytnout cenná svědectví k objasnění této vážné dopravní nehody. „Žádáme každého, kdo byl v době okolo 12.30 hodin v linkovém autobuse, který jel od Kostelce nad Černými lesy směrem Český Brod, nebo na autobusové zastávce v ulici Jana Kouly, aby se nám se svým svědectvím ozval na linku 158 nebo na telefon 974 874 320,“ vzkázala občanům prostřednictvím Kolínského Deníku policejní mluvčí Věra Žídková. O dalším vývoji případu budeme čtenáře informovat. Foto: archiv PČR