Důležité jsou tyto informace nejen pro samotné návštěvníky koncertu, ale i pro lidi, kteří oblastí Letňan budou pouze projíždět. Ať už jako motoristé, nebo cestující ve veřejné dopravě. Vzhledem k předpokládanému náporu návštěvníků lze očekávat dopravní komplikace včetně kolon, v nichž mohou nabírat zpoždění i autobusy na pravidelných linkách. Třeba to vážné nebude, nicméně pasažéři mířící do Letňan i odjíždějící z metropole s využitím tohoto terminálu „v polích“ by s možností zdržení měli počítat. Obzvlášť to platí pro jízdy ve směrech na Brandýs nad Labem-Starou Boleslav, Kostelec nad Labem, Neratovice a Přezletice.

Opatření v souvislosti s koncertemZdroj: PČRV souvislosti s konáním koncertů policie v neděli i v pondělí chystá v Letňanech uzavírky. Zcela neprůjezdná bude ulice Beladova, a to v neděli i v pondělí již od šesti hodin ráno. Od jedenácti dopoledne pak v obou dnech budou zákazy vjezdu platit i pro ulice Tupolevova a Beranových. „Vjezd bude povolen pouze rezidentům a městské hromadné dopravě,“ upozornil policista Hulan.

Jedním dechem návštěvníkům koncertů připomněl, že v oblasti Letňan je poměrně nízká parkovací kapacita. „Apelujeme na návštěvníky obou koncertů, aby pro příjezd využili především MHD a upozadili individuální osobní motorovou dopravu,“ zdůraznil, že je třeba nechat auto doma.