Ve Středočeském kraji o prvenství bojovalo deset vánočních stromů. Čtenáři nakonec nejvíce hlasů přidělili tomu z Kozmic na Benešovsku. Vítěz získal 3487 hlasů a postoupil do celostátního kola, kde se utkají úspěšné stromy ze všech krajů České republiky. Hlasování začne v neděli 17. prosince ve 20 hodin a skončí ve středu 20. prosince ve 20 hodin.

Nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Výsledky ankety Vánoční strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech v sobotu 22. prosince.

Nejkrásnější stromy Středočeského kraje

1. místo: Kozmice (Benešovsko)

close Vánoční strom v Kozmicích. info Zdroj: SDH Kozmice zoom_in Vánoční strom v Kozmicích.

2. místo: Daleké Dušníky (Příbramsko)

close Vánoční strom v Dalekých Dušníkách. info Zdroj: SDH Daleké Dušníky zoom_in Vánoční strom v Dalekých Dušníkách.

3. místo: Mnichovo Hradiště (Mladoboleslavsko)

close Vánoční strom na Masarykově náměstí v Mnichově Hradišti. info Zdroj: Aleš Rychlý zoom_in Vánoční strom na Masarykově náměstí v Mnichově Hradišti.

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!