Navíc má tenhle pořad i koncertní verzi, kde postavičky s jejich vodiči doprovází kapela Honzy Maxiána, herce a dabéra známého například z kapely Nightwork. Koncerty si děti vždycky moc užijí, protože na nich nejsou žádné limity a tancovat a zpívat se může úplně všude!

A protože ve vánočním období se mají plnit přání, rozhodla se i TvMiniUni dát jako dárek svým fanouškům speciální vánoční koncert v centru Prahy za minimální vstupné tak, aby se mohl přijít pobavit úplně každý. Pokud ale chcete vstupenky raději vyhrát, zkuste si o ně zasoutěžit!

Vyhrajte s Deníkem volné vstupenky

Máme pro vás 3 x 2 lístky na speciální dětský vánoční koncert TvMiniUni, a pokud je chcete získat, stačí vyjmenovat alespoň tři postavičky, které vystupují v pořadu TvMiniUni na Déčku v České televizi. Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu: darina.sitterova@denik.cz.

Přijít si zazpívat a zatancovat s mini univerzitou a kapelou Honzy Maxiána ale může každý. Koncert se koná v neděli 20. prosince od 10 hodin v pražském divadle Hybernia. Přímo na koncertě pak postavičky odpoví na otázky dětí, které se mohou těšit i na malé překvapení!

Pozvánka na speciální dětský vánoční koncert TvMiniUni v Divadle Hybernia v Praze.