VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zločiny a soudy

18.12.2017

Policisté hledají muže a ženu z kamerového záznamu

Kutná Hora - Hledaný muž a hledaná žena by mohli poskytnout informace k případu krádeže parfémů, ke které došlo v jedné kutnohorské drogerii v pondělí 11. prosince 2017 v 8.30 hodin.

15.12.2017

Policisté v Čáslavi pátrají po totožnosti dvou neznámých mužů

Čáslav - Čáslavští policisté pátrají po totožnosti dvou neznámých mužů z kamerového záznamu.

14.12.2017

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po neznámém pachateli

Kutná Hora - Policisté se opětovně obracejí k široké veřejnosti s žádostí o poskytnutí svědectví k případu, o kterém jsme vás informovali v uplynulých dnech.

12.12.2017

Předvánoční období a zima, láká zloděje stromků a dřeva

Kutnohorsko - V období před vánocemi a v zimním období zaznamenáváme každoročně zvýšený počet krádeží v lesních porostech. Pachatelé se nejčastěji zaměřují na vytěženou kulatinu, kterou majitelé někdy zbytečně ponechávají na místech bez dohledu a dlouhou dobu.

12.12.2017

Používání pyrotechniky pro zábavné účely má svá pravidla. Znáte je?

Kutnohorsko - Období vánočních svátků a Nového roku jsou svátky klidu, spojené se sváteční náladou a osobní pohodou. A právě s blížícím se koncem roku mnozí z občanů nakupují zábavnou pyrotechniku, kterou chtějí konec starého roku a nástup nového oslavit. Používání pyrotechniky pro zábavné účely má však i svá pravidla, kterými by se měli řídit ti, kteří si ji zakoupí.

12.12.2017

Vandal poškodil nejméně osm vozidel. Policie žádá veřejnost o spolupráci

Kutná Hora - Kutnohorští policisté přijali během včerejšího dne nejméně osm oznámení o poškození osobních motorových vozidel. Ihned zahájili úkony v trestním řízení a případům se intenzivně věnují. Spolupracují s Městkou policií Kutná Hora a vyhodnocují kamerové záznamy města.

12.12.2017

Vánocům předchází shon a nákupní horečka. Neusnadňujte kapsářům práci!

Kutnohorsko - Nastává jedno z nejkrásnějších období v roce a tím jsou Vánoce. Těmto svátkům ovšem předchází shon, nákupní horečka a starosti s výběrem těch správných dárků. Blíží se však také období, na které se těší ještě někdo. Rozzářené oči radostí mají i kapsáři! Přišel jejich čas.

12.12.2017

KRIMI MIX: Zloděj ukradl třináct parfémů

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z regionu.

11.12.2017

Policisté z Kutné Hory pátrají po muži z kamerového záznamu

Kutná Hora - Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti osoby – muže z kamerového záznamu v Kutné Hoře. „Osoba na fotografii z kamerového záznamu může poskytnout informace k případu krádeže, ke kterému došlo v uplynulých dnech v Kutné Hoře. Svým svědectvím může přispět k dopadení pachatele, či objasnění tohoto případu,“ řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

1.12.2017

Pěstírnu konopí policisté objevili v Bylanech

Kutnohorsko – Jak už Deník na konci minulého týdne informoval, kutnohorským kriminalistům se podařilo odhalit pěstírnu konopí. Při domovní prohlídce bylo zajištěno celkem 170 zelených rostlin vysokých 60-70 centimetrů, přičemž v době zákroku se o rostliny staral třicetiletý muž, který byl na místě zadržen. Deníku se nyní podařilo zjistit podrobnější informace.

30.11.2017

Zběsilá honička začala v Německu, skončila až na berounské střeše

Střední Čechy – Do neobvyklé akce s přeshraničním dosahem se zapojili policisté z Berouna. Až tak daleko od státní hranice skončilo pronásledování mercedesu, který jako odcizený začali honit policisté v Německu. O vývoji nočních událostí informovala ve čtvrtek policistka Jana Dětská. „Podezřelého berounští policisté zadrželi,“ konstatovala, že šlo o honičku s úspěšným koncem.

30.11.2017

KRIMI MIX: Vandal poškrábal lak u auta

Kutnohorsko - Přinášíme vám krimi zpravodajství z regionu.

29.11.2017

Chodci, kteří nezářili do tmy, platili pokuty

Střední Čechy – Za chybu se platí – a pokuta slouží pěším jako varování, že příště by na nerespektování pravidel mohli doplatit daleko hůř. Třeba i svým zdravím, ba dokonce i životem. Takový přístup při nástupu podzimního počasí uplatnili vůči chodcům středočeští policisté.

29.11.2017

Hrozbě mírnějšího trestu se řidič chtěl vyhnout za cenu přísnějšího

Střední Čechy – Stíhání pro jeden skutek se chtěl senior vyhnout pomocí úplatku – u policistů ale narazil: nejenže nepochodil, ale vykoledoval si i další stíhání. A to přitom nabízel pěkně kulaťoučkou sumičku! O souvislostech událostí, které se seběhly již 11. srpna, informoval ve středu policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

29.11.2017

Kolo před krádeží neochránily ani dva zámky

Střední Čechy – Stalo se to nejspíš někdy během listopadu. Taková je informace, s níž pracují policisté, kteří řeší krádež horského kola za deset tisíc korun uloženého ve sklepě domu v Brandýse nad Labem. „Dosud neznámý pachatel musel nejprve překonat jeden zámek dveří od společných prostor – a poté další uzamčení sklepní kóje,“ přiblížila ve středu okolnosti skutku policistka Eva Hašlová.

24.11.2017

Policisté pátrají po svědcích fyzického napadení

Kutná Hora - Policie České republiky se obrací k veřejnosti s žádostí o pomoc při objasnění fyzického napadení a při ztotožnění osob, které mohly být svědky fyzického napadení dne 29. října v době od 02.00 do 05.00 hodin v baru Guinness v Šultysově ulici v Kutné Hoře. 

24.11.2017

Kutnohorští kriminalisté odhalili pěstírnu konopí

Kutnohorsko - Kutnohorským kriminalistům se podařilo odhalit pěstírnu konopí. Při domovní prohlídce v průmyslovém objektu na Kutnohorsku bylo zajištěno celkem 170 zelených rostlin vysokých 60-70 centimetrů. V době zákroku se o rostliny staral třicetiletý muž, který byl na místě zadržen.

14.11.2017

Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví

Střední Čechy – Podloudníkům, kteří měli zájem vydělávat v předvánočním období prodejem padělků, přistřihli křídla středočeští celníci. Na pracovišti v Nupakách na Praze-východ kontrolovali kontejner z Číny zaplněný potřebami pro domácnost, který mimo jiné obsahoval čtrnáct tisíc krejčovských nůžek. Tedy: měl je obsahovat.

10.11.2017

Šoféra se zákazem nachytali policisté uprostřed noci

Úvaly – Sekat dobrotu nevydržel 36letý muž, kterému přednedávnem uložil soud zákaz řízení. Opravdu nedávno; sotva před pár týdny. Čekat necelé dva roky, než se za volant bude moci opět posadit legálně, však dotyčný nevydržel. A protože jeho počínání nezůstalo utajeno policii, je nyní podezřelý z trestného činu. Za maření výkonu úředního rozhodnutí může být ve hře až dvouletý trest odnětí svobody, upozornila v pátek policistka Eva Hašlová.

6.11.2017

KRIMI MIX: Ukradl 2100 litrů motorové nafty. Škoda přesahuje 58 tisíc korun

Kutnohorsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

6.11.2017

Osmdesátiletý muž přišel o svou peněženku s doklady

Kutnohorsko – Policie již v minulosti opakovaně informovala o množení kapesních krádeží obchodních domech. Navzdory prováděné prevenci se ale tyto případy stále dějí. Jeden z posledních se stal v Čáslavi.

2.11.2017

KRIMI MIX: Muž v Čáslavi nadýchal 1,45 promile

Kutnohorsko - Přinášímě výběr krimi zprvá z regionu. 

31.10.2017

KRIMI MIX: Zloděj se vloupal do neobydleného domu, policisté hledají svědky

Kutnohorsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

26.10.2017

Policisté varují: Nezapomeňte si na zimu zabezpečit chatu proti zlodějům

Kutnohorsko - Pravděpodobnost vykradení rekreačních objektů se v zimě rapidně zvyšuje. Přichází podzim a zima a s ní období, kdy chataři opouští své rekreační nemovitosti. Bohužel právě v zimě, když jsou chaty a chalupy dlouhodobě neobydlené, dochází k častým krádežím. 

25.10.2017

KRIMI MIX: V Chlístovicích našli protipěchotní dělostřeleckou minu

Chlístovice - Devětatřicetiletý muž oznámil v úterý 24. října v odpoledních hodinách, že v obci Chlístovice při rekonstrukci koryta zdejšího potoka nalezli granát nebo munici. „Přivolaní policisté na místě zjistili, že se skutečně jedná o munici. Na místě přivolaný pyrotechnik uvedl, že se jedná o protipěchotní dělostřeleckou minu 5 centimetrů dlouhou z druhé světové války,“ uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková. Mina byla pyrotechnikem téhož dne zneškodněna. Ke zranění osob ani majetku nedošlo.

25.10.2017

Na parkovišti stačilo jenom sáhnout, aby zmizely desetitisíce

Čestlice – Varováním, před nadcházejícím dušičkovým cestováním i již se blížícím obdobím předvánočních nákupů obzvlášť aktuálním, se může stát krádež se škodou vyčíslenou na 23 100 Kč, jíž se od úterního odpoledne zabývají policisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih.

22.10.2017

Trojice mužů obhospodařovala hned šest pěstíren

Střední Čechy /VIDEO/ – V souvislosti se zásahem proti velkopěstitelům marihuany pracovali na blíže neupřesněných místech ve středních Čechách kriminalisté z metropole. Vypovídá o tom nedělní sdělení Tomáše Hulana z ředitelství pražské policie, podle jehož slov detektivové z prvního pražského obvodu již před měsícem ukončili prošetřování případu nelegálního pěstování a prodeje marihuany.

19.10.2017

Kutnohorští policisté hledají muže z kamerového záznamu

Kutná Hora - Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti muže z kamerového záznamu v Kutné Hoře. "Osoba na fotografii z kamerového záznamu může poskytnout informace k případu podvodného jednání, ke kterému došlo v uplynulých dnech v Kutné Hoře. Svým svědectvím může přispět k dopadení pachatele, či objasnění tohoto případu," uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

18.10.2017

Údajné stamiliony daňového úniku putují po dvou letech k soudu

Kladno – Značnou pozornost na Kladensku vyvolala ve středu zpráva ČTK, že státní zastupitelství uzavřelo kauzu podezření na rozsáhlé krácení daní v podnikatelských kruzích právě v kladenském regionu – a podáním obžaloby posílá věc ke Krajskému soudu v Praze.

16.10.2017

Policisté pátrají po dvou mužích z kamerového záznamu

Kutná Hora - Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti osob – dvou mužů z kamerového záznamu v Kutné Hoře. "Osoby na fotografiích z kamerového záznamu můžou poskytnout informace k případu poškození výherního automatu, ke kterému došlo v uplynulých dnech v Kutné Hoře. Svým svědectvím můžou přispět k dopadení pachatele, či objasnění tohoto případu," uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT