VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zločiny a soudy

1.7.2016

Vandal rozbil výlohu obchodu v Husově ulici, škoda je 30 tisíc korun

Kutná Hora - Obchod v Husově ulici se stal terčem vandala. Ten v ranních hodinách 30. června kamenem rozbil skleněnou výplň výlohy. ,,Majiteli vznikla škoda kolem 30 tisíc korun," uvedla mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková.

14.6.2016

Senior uvěřil prodejci a podepsal smlouvu, přišel o patnáct tisíc korun

Kutnohorsko – Případ, ve kterém dosud neznámý pachatel okradl důvěřivého seniora začátkem letošního roku na jedné předváděcí akci ve Zruči nad Sázavou, řeší v těchto dnech policisté na Kutnohorsku.

1.6.2016

Za zpronevěru hrozí pachatelům dva roky vězení

Kutná Hora – Dva případy zpronevěry řeší v těchto dnech policisté na Kutnohorsku.

AKTUALIZOVÁNO
31.5.2016

Afgánský chlapec zmizel v průběhu dětského dne v Sedlci-Prčici

Benešovsko /DÍTĚ V OHROŽENÍ/ - Policisté z územního odboru od pondělních nočních hodin pátrají po nezletilém svěřenci z Afganistánu, který se v pondělí ztratil v Sedlci-Prčici.

22.4.2016

Během čtvrthodiny vykradl dvě auta, hledá ho policie

Kutná Hora - Po muži, který se v době od 13.30 hodin do 13:48 hodin 24. března vloupal do dvou vozidel zaparkovaných na parkovišti ulici Masarykova v Kutné Hoře, pátrá policie. Ta zároveň žádá veřejnost o pomoc s dopadením pachatele. Hledanému je  mezi 50 a 60 lety a má kratši šedivé vlasy. V případě jakýchkoli informací o pachateli mohou občané volat na linku 974 875 700, nebo 158.

8.4.2016

Neznámý vandal posprejoval fasádu domu v Čáslavi, hrozí mu i rok vězení

Čáslav – V Čáslavi řádil v uplynulých dnech sprejer. Dosud neznámý pachatel v ulici Prokopa Holého poškodil fasádu jednoho z domů.

6.4.2016

Muž řídil pod vlivem drog, chytila ho policie

Čáslav – Sedmadvacetiletého muže, který řídil pod vlivem drog, zadržela v pondělí dopoledne policie na silnici v Čáslavi.

15.3.2016

Muž nechtěl jít do vězení, před policií se schoval doma

Kutnohorsko – Nepříliš vhodný úkryt si před policisty zvolil čtyřicetiletý muž z Kutnohorska, který nechtěl nastoupit do vězení. Schoval se totiž u sebe doma.

18.2.2016

VIDEO: Policisté pátrají po důležitém svědkovi, zachytily ho kamery

Kutnohorsko - Po totožnosti osoby, jejíž podobu zachytil kamerový záznam, pátrají policisté na Kutnohorsku. Jedná se o důležitého svědka. Jeho svědectví by mohlo významně přispět k objasnění události, ke které došlo začátkem února letošního roku v Uhlířských Janovicích. Jakékoli informace, které by dopomohly k identifikaci této osoby, mohou občané sdělit na telefonním čísle 702 207 713 nebo na lince 158.

2.2.2016

Podvodníci okradli důvěřivou seniorku, vzali jí 18 tisíc korun

Kutná Hora - Případ, kdy falešní vodaři okradli důvěřivou seniorku, řeší v těchto dnech kutnohorští policisté. Podvodníci se do bytu seniorky vloudili pod záminkou, že provádějí pravidelný odpočet. „Poškozená důchodkyně byla s jedním z pachatelů ve sklepě a druhý pachatel mezitím odcizil z peněženky, položené na stole v kuchyni, finanční hotovost ve výši 18 tisíc korun," uvedla mluvčí Kutnohorské policie Vendulka Marečková.

27.1.2016

Zloděj kradl v drogérii, natočila ho bezpečnostní kamera

Kutná Hora – Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti muže, jehož podobu zachytil kamerový záznam.

12.1.2016

FOTO, VIDEO: Dva muži se vloupali do obchodu v Drobovicích, natočily je kamery

Drobovice – Po dvou mužích, kteří se v druhé polovině prosince 2015 pokusili vloupat do obchodu v obci Drobovice, pátrají policisté z Čáslavi.

8.1.2016

Prací prášek přijde zloděje hodně draho, hrozí jim tři roky vězení

Perštejnec – Až tříletý trest odnětí svobody hrozí páru, který se na konci minulého roku vloupal do chaty na Perštejnci. Dvojice při tom ani nebyla ve své akci nijak úspěšná. Odnesla si pouze prášek na praní.

8.1.2016

Případ údajné krádeže skončil dobře, žena sama vrátila peněženku majitelce

Uhlířské Janovice – Případ krádeže peněženky s platební kartou v obchodě v Uhlířských Janovicích, kdy na začátku ledna nepozorná seniorka přišla v nestřežený okamžik i s peněženkou o platební kartu, finanční hotovost i osobní doklady, měl šťastný konec.

9.12.2015

Zloději si z chat v Budíně odnesli elektrokolo i alkohol

Kutnohorsko - Tři případy vloupání rekreačních chat v oblasti Budín na Uhlířskojanovicku vyšetřují v těchto dnech policisté. „Dosud neznámý pachatel ve všech třech případech překonal oplocení pozemku, kde se pak ve dvou případech vloupal do přilehlé chatové kůlny a garáže," uvedla tisková mluvčí policie Vendulka Marečková. „V objektech vše prohledal a odcizil věci za více jak 10 tisíc korun," dodala. Mezi odcizenými věcmi se nacházelo například elektrokolo, motorová pila, nebo lahve s alkoholem.

7.12.2015

Dva útočníci napadli mladíka, hrozí jim až deset let vězení

Kutná Hora - Brutální napadení a zbití mladíka před diskotékou v kutnohorské Sedlci řešili v uplynulých dnech kutnohorští kriminalisté. Dvojice pachatelů ve věku dvacet a dvaadvacet let je již nyní ve vazbě a hrozí jim dlouholeté vězní.

2.12.2015

V kotelně v Ratajích nad Sázavou našli granáty

Rataje nad Sázavou - Rekonstrukce kotelny v Ratajích nad Sázavou se ve středu poněkud zkomplikovala, když zde byly nalezeny dvě střely. Nález munice ohlásil pětapadesátiletý muž okamžitě policii.

2.10.2015

Muž, který s nožem v ruce přepadl vinotéku, čelí trestnímu stíhání

Suchdol – Trestní stíhání třiatřicetiletého muže ze Suchdola pro zločin loupeže a přečinů krádeže a poškození cizí věci zahájili tento týden kutnohorští kriminalisté.

3.8.2015

Kamery natočily muže, který vykradl nákladní vůz. Poznáváte ho?

Zbýšov/VIDEO/ - Po totožnosti muže, jehož podobu zachytil bezpečností kamerový systém ve Zbýšově, pátrají nyní kutnohorští kriminalisté. „Na základě získaných poznatků, bylo zjištěno, že se 24. července pohyboval v poledne krátce po dvanácté hodině v obci na parkovišti před prodejnou zdejších potravin, kde došlo k vloupání do nákladního vozidla značky Iveco," uvedla mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková. Jakékoli informace, které by dopomohly k identifikaci muže, mohou občané sdělit na bezplatné lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

14.7.2015

Policisté mladou ženu našli po čtyřech dnech, je v pořádku

Kolínsko – Policistům se téměř po čtyřdenním pátrání podařilo najít pohřešovanou dvacetiletou ženu v pořádku. Kolínskému deníku to potvrdil vedoucí kolínského územního odboru Policie České republiky Jiří Fejfar.

13.7.2015

Pátrání po dvacetileté Evě K. je stále neúspěšné

Kutnohorsko – Šla se projet na kole, od té doby ji nikdo neviděl. Tak by se dal shrnout případ dvacetileté Evy K., po které policie pátrá již od 11. července, kdy její zmizení rodina nahlásila v osm hodin večer.

5.7.2015

Policejní honička skončila v Čáslavi, řidič v kradeném voze byl pod vlivem drog

Čáslav – Čáslav zažila policejní honičku, jako z akčního filmu. Ta začala už na silnicích sousedního Chrudimska, kdy jedna z tamních hlídek zaznamenala přímo v Chrudimi vozidlo Volvo, o kterém byla přesvědčena, že je nahlášeno jako odcizené.

19.6.2015

Majitel chaty chytil zloděje přímo při činu

Dolní Bučice - Vloupání do chaty Na statku mezi obcemi Dolní Bučice a Zbyslav značně nevyšlo dvěma mladým recidivistům.

3.4.2015

Policie dopadla muže, který vyloupil restauraci. Hrozí mu pět let vězení

Kutná Hora - Podezření z trestného činu krádeže vloupáním sdělili v uplynulých dnech kutnohorští kriminalisté dvaačtyřicetiletému muži z Chebska. Ten se měl v polovině února vloupat do restaurace v ulici 17. Listopadu v Kutné Hoře.

2.4.2015

Zlodějka v zlatnictví ukradla řetízky, natočily ji bezpečnostní kamery

Kutná Hora – Po zlodějce, která ukradla ve čáslavském zlatnictví šperky, pátrají policisté z Čáslavi. „Již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže," řekla mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková.

24.3.2015

Muž, který ukradl platební karty, byl dopaden. Pomohli občané

Kutná Hora - Zloděj, který na konci loňského roku odcizil v Kutné Hoře platební kartu a zkoušel s ní vybírat z bankomatů, byl dopaden.

18.2.2015

FOTO: Zloděj vybíral peníze u bankomatu kradenou kartou, zachytily ho kamery

Kutnohorsko – Po muži, který na začátku prosince odcizil platební karty, pátrá v těchto dnech kutnohorská policie. K dispozici má jeho portrét.

16.12.2014

KRIMI MIX: Vánoční stromek nepřežil ani jednu noc, vandal ho zlomil

Štrampouch – Vánoční stromeček v obci Štrampouch nevydržel ani jeden den. Zatímco v sobotu ho místní slavnostně rozsvítili, tak hned v neděli byl nalezen zlámán a poničen. 

1.12.2014

KRIMI MIX: Těžký válec zmizel, prozatím se neví jak

Kutná Hora – Dosud neznámý pachatel odcizil v Kutné Hoře kamenný válec. „Stalo se tak v uplynulých dnech, kdy zloděj nepozorovaně překonal kamennou zeď v ulici Za Barborou. Zde odcizil kamenný válec o výšce 100 cm a průměru 30 cm. Policie ČR po pachateli pátrá, neboť svým jednáním způsobil majiteli škodu v předběžné výši deseti tisíc korun. Není také jasné, jakým způsobem pachatel předmět z místa činu odnesl, protože kamenný válec je poměrně těžký," uvedla tisková mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková.

22.11.2014

KRIMI MIX: Místo oslav pádu komunismu zloděj vykrádal kanceláře

Čáslav – Pětadvacetileté výročí pádu komunismu nic zřejmě neříká zloději v Čáslavi. Na tento významný den se totiž vloupal do kanceláře, kde odcizil několik předmětů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT