Dosud neznámý pachatel vnikl přes oplocení do areálu firmy v městysi Kácov. „Na místě poškodil uzamykatelná a uzamčená víčka palivových nádrží zaparkovaných nákladních vozidel Renault Magnum a Scania, ze kterých následně odcizil celkem 340 litrů motorové nafty,“ řekla kutnohorská policejní mluvčí Vendulka Marečková. Majiteli vznikla celková škoda přesahující třináct tisíc korun.

Zloděj vykradl dílnu u rekreační chaty

Policisté z Uhlířských Janovic vyšetřují vloupání do dílny, které se odehrálo v nočních hodinách mezi dvacátým a jednadvacátým červencem v Žandově. Zloděj nejprve překonal oplocení rekreační chalupy, vnikl na pozemek a pak vypáčil okno do dílny. Při vloupání dílnu nejprve kompletně prohledal a pak z místa odcizil motorovou pilu, dvě ponorná čerpadla a dětskou motorku na elektromotor. Majitelce z Prahy svým jednáním způsobil škodu v celkové výši třicet tisíc korun.

Zloděj ukradl z kabelky peněženku

Ve čtvrtek po páté hodině odpolední využil zloděj nepozornosti ženy z Čáslavska a z uzavřené látkové kabelky zavěšené na rameni jí odcizil šedou látkovou peněženku. Žena měla v peněžence hotovost, osobní doklady a písemnosti. Škoda: čtyři tisíce korun.