Na zakázané skládce se objevily i chemikálie

Několik beden s chemikáliemi likvidovali hasiči na polní cestě mezi Kutnou Horou a Církvicí. V křoví na zakázané skládce se nacházely sklenice se zatím přesně nezjištěnými látkami. „K úniku radioaktivního záření podle měření přímo na místě nedošlo. Nebezpečný materiál byl převezen k dalšímu zkoumání do chemické laboratoře v Kamenici,“ uvedl službu konající operační důstojník Hasičského záchranného sboru v Kolíně.

Nahatý zvrhlík ukazoval ženám na kole penis

Vstříc ženám, jež jely na kole nedaleko obcí Druhanice a Vlačice, vyběhl v denní době nahatý deviant. V ruce si přidržoval přirození a říkal: „Ten je pěknej.“ Šlo o dva případy. „Zatím se nepodařilo zjistit totožnost muže. Protože nikoho nenapadl, jedná se o trestný čin výtržnictví,“ podotkl policista z kutnohorského operačního střediska.

Vietnamec umocnil své argumenty sekáčkem na maso

V cele předběžného zadržení zpytuje svědomí Vietnamec, který po hádce v ubytovně na náměstí Národního odboje v Kutné Hoře napadl sekáčkem na maso dalšího cizince ze stejné země. Útočníkův spolubydlící utrpěl hlubokou řeznou ránu napříč páteří, ale není ohrožen na životě.

Sebevrah skočil z malínského mostu do kolejiště

O něj naštěstí nepřišel ani dvaadvacetiletý mladík z Kolínska. Zřejmě kvůli neopětované lásce k dívce skočil v neděli časně ráno z malínského mostu do kolejiště. Sebevražedný úmysl měl za následek tržnou ránu na hlavě a ruce, otřes mozku a hospitalizaci v kolínské nemocnici.