Škodu poškozením způsobil za tisíc korun. Strážci zákona dále zjistili, že dotyčná osoba se vloupala rovněž do dalšího rekreačního objektu na Dolním Žižkově v Kutné Hoře. „Tam si přistavil plastový sud pod okno zahradního domku a rozbil sklo okna. Dovnitř se už ale neodvážil, neboť se rozezvučel alarm a on z místa utekl. V tomto případě byla škoda pět set korun,“ upřesnil informaci Daniel Votroubek, mluvčí kutnohorského územního odboru Policie České republiky.

Autoškolu mladík nikdy nedokončil

Drobovice - Z trestného činu řízení motorových vozidel bez řidičského oprávnění je podezřelý devatenáctiletý mladík z Kutnohorska. Usedl za volant osobního automobilu značky Škoda Favorit, ačkoli moc dobře věděl, že není držitelem žádného řidičského oprávnění. Policisté z čáslavského obvodního oddělení ho při jízdě nachytali při silniční kontrole v obci Drobovice.

Audio fanoušek kradl v Opletalově ulici rádia

Kutná Hora - Návrat k autům zaparkovaným v kutnohorské Opletalově ulici jejich majitelům příliš radosti nepřinesl. Stali se obětí řádění dosud neznámého zloděje, který si z vozů značky Škoda Felicia a Mitsubishi odnesl hned dvě autorádia. Majiteli japonského krasavce tak způsobil škodu osm tisíc korun, na Felicii se podepsal škodou více jak dvoutisícovou.

Z benzinové stanice zmizely oleje a cigarety

Nové Dvory - Čerpací stanice v Nových Dvorech posloužila za terč nájezdu vášnivých kuřáků. Po vylomení mříže se nenechavci vloupali do kanceláře, kde si přilepšili cigaretami různých značek za více než dva a půl tisíce korun. Aby toho nebylo málo, ze skladu odcizili ještě motorové oleje a způsobili pětadvacetitisícovou škodu na čerpacím stojanu.