Když už ležel na zemi, oba mu pak společně přidali několik dalších kopanců a z místa utekli. Zranění napadeného si vyžádalo hospitalizaci v nemocnici.

Před lupem v chalupě vypnul zloděj pojistky

Jindice - Do rekreační chalupy v Jindicích se vloupal neznámý pachatel. Odstranil visací zámek na elektrické rozvodné skříni, vyřadil z provozu pojistky, rozbil skleněnou výplň okna a odstranil mříže. Vnikl do objektu, ze kterého odcizil různé věci v hodnotě bezmála třiačtyřicet tisíc korun, poškodil také elektronické zabezpečení. Celková škoda přesáhla čtyřicet tisíc korun.

Za podivné chování ženy mohl alkohol

Kutná Hora - Cestu ke kutnohorskému vlakovému nádraží ztratila vlivem zvýšené konzumace alkoholických nápojů sedmačtyřicetiletá návštěvnice z Hodonína. Protože hrozilo nebezpečí, že v Hrnčířské ulici vstoupí do vozovky přímo pod kola projíždějících vozidel, převezli ji strážníci městské policie na nádraží, kde nastoupila do motorového vlaku a odjela směrem na Zruč nad Sázavou.

Supermarket vzaly zlodějky útokem

Kutná Hora - Hned čtyři ženy najednou byly zadrženy v kutnohorském supermarketu Kaufland v Ortenově ulici při krádeži zboží. Pracovníci ostrahy tak svou všímavostí uchránili zboží v celkové hodnotě 6103 koruny. V sortimentu odcizených věcí zvítězila uzenina následovaná drogerii a dalšími drobnostmi jako například poštovní obálky nebo mp3 sluchátka.

Zákazník postrádal při placení peníze

Kutná Hora - Na zaplacení útraty ve výši 558 korun v provozovně v Hrnčířské ulici v Kutné Hoře neměl osmadvacetiletý muž z Tachovska. Strážníci si na místě ověřili totožnost zákazníka a vzápětí ji předali provozovateli podniku, neboť na jejím zjištění měl právní zájem. Muž přislíbil uhrazení dlužné částky. Pokud by tak neučinil, přijde zřejmě na řadu občanskoprávní cesta.