Ve čtvrtek 18. srpna o tom informoval policejní mluvčí Pavel Truxa s tím, že ke krádeži ve sportovní hale v ulici Čáslavská došlo v pátek 29. července v době mezi 17.30 a 19.45.

„Zmizely peněženky, kde byla nižší hotovost, ale především veškeré doklady a platební karty obou poškozených mužů,“ uvedl Truxa. S dodatkem, že policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, přičemž pachateli hrozí až dvouletý trest.

Středočeští policisté se zapojili do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce zaměřené především na kontrolu nejvyšší dovolené rychlosti.
Během dvou dnů policisté v kraji rozdali pokuty za čtvrt milionu

Ve čtvrtek policisté zveřejnili záběr z kamerového sytému. Zachycuje muže, který by podle Truxova vyjádření mohl policistům s objasněním krádeže pomoci. „Mohl případného pachatele na místě zaznamenat,“ konstatoval mluvčí.

Bezpečnostní kamery zachytily muže, který by policistům mohl pomoci s objasněním krádeže a který mohl případného pachatele na místě zaznamenat.Bezpečnostní kamery zachytily muže, který by policistům mohl pomoci s objasněním krádeže a který mohl případného pachatele na místě zaznamenat.Zdroj: PČR

Kdo muže na záběru poznává, měl by se policii ozvat prostřednictvím tísňové linky 158 – nebo zavolat přímo na číslo obvodního oddělení 974 875 700. „Stejně tak žádáme samotného muže na fotografii, který pro nás může být důležitým svědkem, aby se policistům taktéž přihlásil na uvedená čísla,“ vyzývá Truxa.