"Těšit se můžete na 10 zajímavých disciplín pro všechny věkové kategorie, pro sportovce i nesportovce. Vyzkoušejte svou sílu rukou, rychlost na 20 metrů, přesnost kopu na branku, střelbu a zátěž moderního pětibojaře. Otestujte rychlost svého baseballového nadhozu. Změřte síly na veslařském a cyklotrenažéru. Porovnejte své výkony na jedinečné ninja dráze," vyjmenovala za organizátory Pavla Ficová.

Na sportovní akci se lidé budou moci osobně potkat s výbornými sportovci, UFC bojovníkem Machem Muradovem, MMA boxerem Vasilem Ducárem nebo s nejsilnějším mužem světa Jirkou Tkadlčíkem.

"Svoje výkony s námi změřili také další sportovci, jako Gábina Koukalová, Bára Špotáková, Pepa Dostál, Dominik Dvořák, Tomáš Staněk, nebo Jirka Orság. Vedle sportovců máme úžasné výkony změřené i od baviče a moderátora Kuby Koháka, který nás také osobně provede nedělním programem," doplnila Ficová.

V pátek a v sobotu budou sportovní disciplíny připraveny v Breüerových sadech od 10.00 do 19.00 hodin, v neděli potom od 10.00 do 16.00 hodin.