Kolik máte pod svým velením skupin?
S dcerou Ilonou vedeme celkem čtyři skupiny. Sluníčka, Srdíčka, Berušky a Hvězdičky.

Co nám o nich prozradíte?
Sluníčka, je nejmladší mažoretková skupina Domu dětí a mládeže v Čáslavi. Holčičkám je mezi čtyřmi a pěti lety a pracujeme spolu teprve od září roku 2006. Cvičí pro radost a zábavu. Práce s nimi není snadná, protože některé si pletou pravou a levou stranu a neudrží dlouho pozornost.

Jak často děvčata trénují?
Trénují hodinu týdně a my jim těch šedesát minut prokládáme hrami, aby se zabavila. Nezapomínáme na krátké přestávky pitného režimu.

Kdy nejmladší mažoretky poprvé vystoupily na veřejnosti?
Sluníčka vystupovala poprvé v prosinci 2006 na Vánočním snění Domu dětí v Dusíkově divadle a před očima širší veřejnosti se objevila poprvé při produkci Den s Kutnohorským Deníkem a pár dní na to na čáslavském Jarmarku.

Co je na práci s tak malými holčičkami nejtěžší?
Naučit je správně točit s hůlkou a naučit pochodovat.

Co ostatní skupiny, které trénujete?
Srdíčka fungují již druhým rokem a jsou to dívenky předškolního věku, které vystupovaly zatím jen při karnevalu Domu dětí v Grandu a na akademiích DDM.

Berušky jsou velmi žádané na veřejným vystoupeních a na plesech. Děvčata ve věku 6 - 9 let se účastní i soutěží. V soutěži Přibyslavský pantoflíček získala první místo.

Hvězdičky tvoří slečny od 10 – 12 let. Účastnily se soutěže Ledečský pohár, Přibyslavský pantoflíček a Čelákovická duběnka. Již dvakrát obhájily krásné první místo