"Jako každý rok jsme si pro vás připravili akci, na které nebudu chybět osobně. Společně se mnou můžete zažít cestu kolem světa plnou dobrodružství a atrakcí, které jsem si pro vás s mým týmem připravil," zve Jakub Vágner.

Na jezeře Katlov, přibližně čtrnáct kilometrů od Kutné Hory, začne program už v devět hodin ráno. Od 11.00 se na vás těší Divadélko Kůzle, hodinu po poledni začne koncert Olgy Lounové a v 16.00 vystoupí kapela Quick Setup. Rybáři si určitě nenechají ujít přednášku Jakuba Vágnera, ta je naplánovaná na třetí hodinu odpoledne. To ovšem zdaleka není všechno (plakát).

| Video: Youtube

Dětský den rybářských slavností s Jakubem Vágnerem - 6. ročník.

Děti i dospělí si mohou na jezeře Katlov i vedlejším rybníku Pohan zarybařit zdarma za přítomnosti předních českých i zahraničních rybářů a vyzkoušet si širokou škálu rybářského vybavení. Nebude chybět ani rybářská školička, kde se děti naučí od předních osobností české rybařiny mnoho nového.

Fotogalerie: Dětský den rybářských slavností na Katlově 2019

Sobotu zpestří také ukázky činnosti, techniky a výstroje policistů, hasičů a záchranářů, řezbářská dílnička, skákací atrakce, sokolník nebo oblíbené malování na obličej. A příchozí samozřejmě nebou trpět hladem ani žízní, čeká na ně po celý den nabídka občerstvení z různých koutů světa.

Pro řidiče jsou připravena dvě parkoviště místa ve vzdálenosti cca 200 metrů od místa konání akce (viz mapa). Parkování není zpoplatněno. Dále je možné zaparkovat u hřbitova v Červených Janovicích a odtud procházkou 15 min. dojít až k jezeru.