Členové Divadelního spolku při TJ Sokol Paběnice se rozhodli pro velký zájem zopakovat představení, které mělo premiéru letos v květnu. Přestože ještě v květnu byla tato Tylova divadelní hra hrána ještě dvakrát, byl zájem tak velký, že následovala dvě říjnová představení. A jelikož bylo v paběnické sokolovně v obou termínech opět plné hlediště, nabízí se otázka: „Bylo to vůbec představení poslední?" A jestli nebylo, tím lépe. Představení doslova pohladí po duši, nadšení a zápal paběnických ochotníků je totiž přímo nakažlivé!

Režii hry se ujaly Věra Zdeňková a Dagmar Vlachová, texty písní a hudební doprovod perfektně zvládli Jiří Fidler a Standa Kuba, za choreografií stojí Petra Hnátová. A největší zásluha patří hlavně hercům a herečkám, kterých byla rovná třicítka!

Zástupce paběnických ochotníků reprízu představení uzavřel slovy: „Všem děkujeme za návštěvu našeho představení a doufáme, že i tentokrát jste se alespoň trošku pobavili. Lesní panna aneb cesta do Ameriky sice není veselohra, ale snad se nám podařilo i z tohoto kousku veselohru pro vaše oči alespoň místy udělat." A že se to skutečně povedlo, o tom svědčí nekonečný potlesk a pětkrát se opakující „děkovačka".

Autor: Vladimír Havlíček