Lenka a Lukáš Podolákovi se již více než dvacet let, tedy téměř polovinu svého života, věnují organizaci především cykloturistických akcí pro širokou veřejnost i pro členy cykloturistického oddílu TJ Turista Kutná Hora nazývaného „cyklokroužek“.

Pro veřejnost to jsou každoroční Prázdniny na kole, Štěpánská vycházka a zimní lyžařské zájezdy, pro členy oddílu týden na kole v zahraničí a týden na některé z evropských řek. Patří sem i několikadenní akce v rámci prodloužených víkendů doma i v zahraničí.

Není místo, které by v Čechách v rámci Prázdnin na kole nenavštívili. Stejně tak je málo evropských zemí, které neprojeli na kole. A to vždy jako vedoucí akce pro ostatní. Především proto získali tolik přátel, se kterými je svazují společné zážitky a kteří jim přišli nejen poblahopřát k tak významnému jubileu, ale také poděkovat.

Touto cestou se připojují i zástupci Odboru Klubu českých turistů Tělovýchovné jednoty Turista Kutná Hora s přáním pevného zdraví, spousty zážitků na cestách s přáteli a poděkováním za dosavadní činnost Lenky a Lukáše v odboru.

Jaroslav Liberský