To vše, a ještě mnohem více na vás čeká, pokud v sobotu 7. října dorazíte na nádvoří Vlašského dvora v Kutné Hoře. II. keramický trh na nádvoří Vlašského dvora v Kutné Hoře začíná v 10:00, program je naplánován až do 18:00. Ať už se chystáte jen okukovat, nebo se chcete předem zásobit například vánočními dárky, trh bude rozhodně to pravé pro vás.

V rámci doprovodného programu vystoupí děti z MŠ 17. listopadu a MŠ Miskovice. Druhá zmíněná školka s sebou přiveze také dílničku, kde budete mít možnost se i se svými ratolestmi zabavit a pobavit.

Cimbálová muzika Aleše Smutného:

| Video: Youtube

Atmosféru trhů podtrhne hudební vystoupení Cimbálové muziky Aleše Smutného, se kterou k nám do Kutné Hory dorazí i závan zvyků Moravy a její uvolněné nálady. Dále se můžeme těšit na vystoupení Pavla Kruliše a Libora Gregora, nebo také ředitelky průvodcovské služby Andrey Kapounkové. A chybět nebude samozřejmě různorodé občerstvení od vynikajících domácích topinek, přes všemožné mlsání, až po staronovou kutnohorskou čokoládu Lidka od Muzea kutnohorské čokolády.

close Keramický trh v kutnohorském Vlašském dvoře - plakát. info Zdroj: se souhlasem Průvodcovské služby Kutná Hora zoom_in Kliknutím zvětšit