Soutěžilo se v šesti věkových kategoriích a každá skupina byla rozdělená na pokročilé (Hvězdy) a méně pokročilé děti (Hvězdičky). Do Kutné Hory opět zamířily závodnice z celé republiky (Jičín, Hradec Králové, Praha, České Budějovice, Milevsko, Poděbrady, Čáslav…). Nově byla přidaná i skupina nejmladších 3-4 letých dětí, cvičilo se podle cvičitele. Výsledky závodnic Fit studia Jitky Brachovcové, které získaly 9 medailí :

Berušky (3-4 roky): 1.místo – Kristýnka Havlíčková 2.místo – Emička Urbanová 3.místo – Natálka Hrabalová 4.místo – Kristýnka Šuvarinová 8.místo Adélka Chocholová Jahůdky (5-6 let): 2.místo – Anežka Formáčková

Sluníčka (5-6 let): 1.místo – Emička Pajerová 2.místo – Eliška Gottfriedová 8.místo – Páťa Hvězdová

Hvězdy (7-8 let): 1.místo – Sabinka Juránková 2.místo – Adélka Němcová 6.místo – Bára Chválová ve finále – Adélka Veselá Hvězdy (9-10 let):
4.místo – Sabinka Vocelová 6.místo – Terezka Pospíšilová

Hvězdičky (9-10 let): ve finále – Štěpánka Helclová

Hvězdy (11-13 let): 2.místo – Anička Žáčková ve finále – Sandra Barešová, Mája Čižinská a Maruška Dvořáčková

Hvězdičky (11-13 let): 8.místo – Eliška Kociánová.

Příští týden se deset závodnic Fit studia, které se v květnu probojovaly do semifinále z Plzně a z Liberce, zúčastní semifinálových a finálových bojů soutěže Miss Aerobik v Praze. Z Kutné Hory postoupily do TOP 40 tři závodnice do soutěže Mini Miss a 7 závodnic do soutěže Miss Aerobik Kadet. Děvčata budou soutěžit v Aerobiku, volných discipínách a rozhovoru s moderátorem. Stále nabíráme nová šikovná děvčata od 3 do 18 let do našeho oddílu sportovního aerobiku.